انواع دستگاه کیوسوئیچ در تهران

انواع دستگاه کیوسوئیچ در تهران: دستگاه لیزر کیوسوئیچ یک دستگاه پیشرفته و جدید است از این دستگاه می‌توان برای رفع مشکلات پوستی و موارد دیگر استفاده کرد هر شخصی ممکنه در طول زندگی خود دچار مشکلات پوستی بشود، که برای ازبین بردن آن مجبور به استفاده از شود این مشکلات شامل لک ها و خال های ریز و درشت رنگی می شود. دستگاه کیوسوئیچ یکی از پر طرفدار ترین نوع لیزر در رفع انواع لکه های پوستی می باشد.

این عارضه ها ممکن است بر روی قسمت های مختلف پوست ایجاد شود و تنها مختص به یک نقطه از بدن نیست ایجاد چنین مشکلاتی بر روی پوست مخصوصا پوست صورت قطعاً بر روی زیبایی تاثیر زیادی می گذارد.

 انواع لیزر کیوسوئیچ 

دستگاه لیزر الکساندرایت (Alexandrite Laser)

از این دستگاه برای از بین بردن انواع لک های قهوه ای و تیره ناشی از آفتاب سوختگی کاربرد دارد، همچنین این دستگاه برای از بین بردن رنگ سیاه تاتو و هاشور مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه لیزر ان دی یاگ (ND:YAG Laser)

لیزر ان دی یاگ برای جوان سازی پوست و رفع انواع خال های مادرزادی و همچنین برای رفع اثار زخم های تیره مورد استفاده است. از این دستگاه میتوان برای محو و پاک کردن خالکوبی هم استفاده کرد.

دستگاه لیزر روبی (Ruby Laser)

این دستگاه در از بین بردن رنگ های ابی و سبز در هنر خالکوبی کارایی دارد.

کاربرد دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

  • پاک کردن تاتو و خالکوبی از روی صورت و بدن 
  • حذف خالهای مادرزادی از روی پوست
  • از بین بردن لکه های قهوه ای و رفع کبودی از روی صورت و بدن
  • پاک کردن کک و مک های ناشی از آفتاب سوختگی

عوارض و خطرات لیزر کیوسوئیچ چیست؟

ایجاد لکه های قهوه ای و قرمز بعد از انجام لیزر طبیعی است، همچنین بعد از مدتی پوسته پوسته شده و به مرور زمان از بین میرود، اما اگر علائمی مانند: زخم، عفونت مشاهده شد سریعا باید به پزشک مراجعه کرد. در طول درمان از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم افتاب اجتناب کنید.