بهترین دستگاه لیزر ۲۰۲۲ 

بهترین دستگاه لیزر : فناوری لیزر به سه دسته تقسیم میشود. هر لیزر دارای طول موج متفاوت و کارکرد مختلف دارد. فناوری لیزر با نوع برند آن متفاوت است برای تولید دستگاه لیزر میتوان از یک فناوری و یا ترکیب انها استفاده کرد.

الکساندرایت

این لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر یکی از بهترین و سریع ترین نوع لیزر میباشد. این لیزر برای تمام نقاط بدن قابل استفاده است. همچنین این دستگاه برای پوست های روشن با موهای نازک بهترین نتیجه را میدهد.

دایود

دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۱۰ نانومتر طی جلسات کم و با سرعت بالا اثر گذاری بیشتری نسبت به لیزر الکساندرایت است.این دستگاه به دلیل وقفه تابشی کوتاه نسبت به سایر دستگاه های لیزر احساس درد اندکی در هنگام  انجام به همراه دارد.

این دستگاه برای افرادی که استانه تحمل درد پایین دارند مناسب نیست. لیزر دایود برای افرادی با پوست سبزه و گندمی با موهای ضخیم و تیره مناسب میباشد.

دستگاه لیزر موهای زائد دایود

دایود بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

ان دی یاگ 

این دستگاه با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر با عمق نفوذ پذیری بالا برای افرادی که پوست های تیره دارند مناسب است. سایر دستگاه های لیزر برای کسانی که پوست های تیره دارند نه تنها نتیجه نامطلوب میدهد بلکه باعث اسیب رسیدن به پوست هم میشود.

 

انواع بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

برند دستگاه در کنار فناوری به کار رفته در لیزر اهمیت بالایی دارد. برای نتیجه دهی بهتر باید به نکاتی توجه کرد مانند محدودیت تعداد شات، وقفه بین شات ها، سیستم خنک کننده دستگاه و همچنین قطر پرتوی لیزر رعایت کردن این نکات هنگام خرید دستگاه باعث اسیب رسیدگی کمتر و نتیجه بهتر میشود.

دستگاهی که از سیستم خنک کننده برخوردار نباشید در زمان انجام کار به دلیل تابش پرتو نوری و گرم شدن فولیکول ها پوست هم گرم خواهد شد و این امر سبب اسیب رسیدن و سوختی پوست میشود.

و یا همچنین در دستگاهایی که وقفه بین شات ها وجود دارد باعث سوختی پوست شود.

کندلا

شرکت تولید کننده دستگاه لیزر کندلا با استفاده از تکنولوژی الکسانداریت و ان دی یاگ در تولید دستگاه لیزر یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لیزر در امریکا است. 

قابلیت های دستگاه کندلا :

 • قابل تغییر بودن قطر تابش دستگاه 
 • دارای سیستم خنک کننده قوی 
 کندلا دستگاه لیزر موهای زائد

کندلا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

دکا

این شرکت با ۳۰ سال سابقه در زمینه تولید دستگاه های لیزر و تجهیزات پزشکی یکی از بهترین تولید کنندگان در ایتالیا است. در این دستگاه هم از فناوری الکساندرایت و ان دی یاگ استفاده میشود . به همین دلیل برای همه افراد مناسب خواهد بود.

قابلیت های دستگاه دکا :

 • این دستگاه دارای ایمنی بالا برای تمامی پوست ها
 • قابل استفاده برای افرادی که موهای نازک دارند
 • دارای تکنولوژی محنصر به فرد که باعث جذب بالا میشود 
 • کاهش خطر و میزان اثر گذاری بالا

آپوجی سایناشور

این دستگاه محصول شرکت سایناشور امریکا میباشد این دستگاه هم مانند سایر لیزر ها از فناوری الکساندرایت و ان دی یاگ استفاده میکند. این دستگاه با سوئیچ با دو طول موج متفاوت با هر نوع طیف پوست و مو قابل استفاده است. همچنین این دستگاه علاوه بر لیزر موهای زائد باعث از بین رفتن لکه های پوستی هم میشود.

قابلیت های دستگاه آپوجی سایناشور :

 • سیستم خنک کننده 
 • تاثیرگذاری بر روی لکه های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی و افزایش سن
 • اثر بخشی بیشتر و کاهش جلسات درمان

وکتوس

این دستگاه هم تولید شرکت سایناشور امریکا میباشد و نسبت به تمامی دستگاه ها سرعت بیشتری دارد ولی امکان ایجاد درد اندکی در طول درمان است.

قابلیت های دستگاه وکتوس :

 • به دلیل سرعت بالا قطر تابشی بیشتری دارد
 • دارای سیستم خنک کننده
 • دارای سیستم فوتون که باعث تاثیرگذاری بیشتر میشود
 • کاهش عوارض و ایمنی بسیار بالا

 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

بهترین دستگاه لیزر بدون درد

بهترین دستگاه لیزر بدون درد: دستگاه لیزر کندلا در حال حاضر بدون تردید یکی از بهترین و معتبرترین نوع لیزر میباشد،دستگاه کندلا از یک ژل مرطوب کننده مرغوب با تاثیرگذاری بالا برای خنک کردن پوست استفاده میکند. که باعث کمترشدن حرارت روی پوست میشود.

راهکارهایی برای کاهش درد لیزر

در ادامه ۵ روش برای کاهش درد ناشی از لیزر به شما پیشنهاد کرده ایم.

۱. استفاده از کرم بی حسی: 

برای کمتر شدن درد توصیه میشود،۲۰الی۳۰ دقیقه قبل از انجام لیزر درمانی از کرم بی حسی استفاده کرد.

۲. موهای بدن را کوتاه نگهدارید:

سعی کنید قبل از انجام لیزر طول مو ها کمتر کنید زیرا بلند بودن موهای زائد باعث درد بیشتر را به واسطه انتقال گرما محتمل خواهید شد. برای همین تکنسین های لیزر درمانی پیشنهاد میکنند که حتما یک الی دو روز قبل از انجام لیزر موهای ناحیه مدنظر را تا حد امکان کوتاه کنند.

۳. سرعت لیزر را با نوجه راحتی خود بالا ببرید:

سرعت بالا و یا سرعت پایین بستگی به تکنسین لیزردرمانی دارد، برخی از تکنسین ها با سرعت پایین و مداوم کار را انجام میدهند، و برخی دیگر در عین حال با سرعت بیشتر و در فواصل سریعتر استفاده میکنند. شما میتواند از تکنسین خود بخواهید سرعت کار را با توجه به راحتی شما تنظیم کند.

۴. صادق باشید:

در مورد میزان دردی که متحمل با تکنسین خود در میان بگذارید هر زمان که درد قابل توجه ای تجربه کردید بخواهید که فورا کار را متوقف کند.

۵. به اندازه کافی آب بنوشید:

بدون خوردن آب کافی به جلسه لیزر نروید حتما ۴ تا ۵ ساعت قبل از شروع لیزر آب کافی بنوشید هر چه آب بیشتری بخورید درد کمتری احساس میکنید.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم

لیزر الکساندرایت و دایود دو مدل از بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم است از این دو لیزر بیشتر در مناطق آمریکای جنوبی و استرالیا استفاده میشود زیرا مردمان آن منطقه با پوستی سیاه و موهای ضخیم هستند.

• لیزر موهای ضخیم با لیزر الکساندرایت چقدر طول می کشد؟

مدت زمان استفاده از لیزر الکسانداریت به دلیل داشتن هندپیس بزرگ حدودا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول میکشد.

• لیزر موهای ضخیم درد و سوزش بیشتری دارد؟

اگر از دستگاه لیزر الکساندرایت و دایود استفاده شود به دلیل داشتن سیستم کولینگ خنک کننده پوست در هنگام لیزر دردی احساس نمیکنید.