پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر اصفهان

در ان مقاله قصد داریم تا در رابطه با موضوع پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ بررسی هایی انجام بدهیم اما پیش از ان بهتر است تا با دستگاه لیزر کیو سوئیچ اشنا شده و بعد به موضوع اصلی خود بپردازیم.برای رفع ابهامات تا در این زمینه تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ

فهرست مطالب

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ

لیزر کیو سوئیچ

لیزر و دستگاه کیوسوئیچ۲۰۱۹ یکی از روش های مفید و پر از مزیت است که از ان برای از بین بردن و درمان لک ها و کک و مک های پوستی صورت استفاده می شود .لیزر و دستگاه کیوسوئیچ یکی از بهترین و پر کاربرد ترین ها در زمینه ی رفع ضایعات و بیماری های پوستی می باشد و شما بعد از یک جلسه درمان با لیزر و دستگاه کیوسوئیچ به وضوح تاثیر فوق العاده ی ان را روی پوست صورت خود میبینید.

و به همین دلیل است که همیشه گفته شده درمان با لیزر و دستگاه کیوسوئیچ بیماری ها و لک های پوستی را تا حد زیادی از بین می برد و و یا حتی به طور کامل پوست را درمان و عاری از هر مشکلی می نماید.

دستگاه و یا لیزر کیوسوئیچ با طول موج معینی بر روی سطح پوست تابانیده می شود و پس از ان رنگدانه های موجود در سطح پوست این تابش ها را جذب خود می کند.

البته خالی از لطف نمی باشد که از لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن و محو کردن تاتو هم استفاده میشود که در این زمینه هم بسیار موثر واقع شده و یکی از بهترین ها در این حوضه می باشد.

مطالب تصادفی :  فروش دستگاه لیزر کندلا دست دوم

شما ممکن است تاتویی را بر پوست خود که میتواند هر جایی باشد،بزنید و بعد از مدتی به هر دلیلی از زدن ان پشیمان شده و یا مجبور باشید که ان را از سطح پوست خود حذف کنید که در اینجا بهترین لیزر روز دنیا یعنی لیزر کیوسوئیچ به کمک شما امده و تاتوی ناموفق شما را به اسانی و بون هیچ درد و خونریزی پاک میکند.

انواع دستگاه برای پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ

دستگاه و یا لیزر کیوسوئیچ به طور کلی به دو نوع مختلف تقسیم میشود که این دو نوع در مشخصه ها و عملکرد و کاربرد هم تفاوت هایی دارند.که این دو نوع شامل ۱- دستگاه کیوسوئیچ غیر فعال یا پسیو ۲- دستگاه لیزر کیوسوئیچ اکتیو و یا فعال،که در ادامه کمی از هر کدام برایتان توضیحاتی میدهیم.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ غیرفعال و یا پسیو

اولین دستگاه کیوسوئیچی ای بود که وارد بازار شد که در کلینیک های زیبایی به ان PQSW میگویند.این لیزر به اسفنج شبیه است و به شکلی که انرژی خارج شده از دستگاه به صورت اهسته اهسته در لیزر به وجود می اید و تا موقعی که به حد نصاب نرسیده باشد از دستگاه لیزر کیوسوئیچ خارج نمی شود.

که به همین دلیل است ان را به اسفنج تشبیه کرده اند که دقیقا مانند اسفنج اب را در درون خودش نگه میدارد تا زمانی که ظرفیتش پر نشده اب را به بیرون پس نمیدهد.پس مکانیسم های به کار گرفته شده در این دستگاه و لیزر کیوسوئیچ پالس های کوتاهی را به مقدار نانوثانیه تولید می کند که این پالس های کوتاه بسیار قدرتمند هستند.

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2019

دستگاه لیزر کیوسوئیچ اکتیو و یا فعال

نوع دیگر و دسته ی دوم لیزر کیوسوئیچ دستگاه لیزر کیوسوئیچ اکتیو و فعال که به ان AQSW نیز گفته می شود و به این نام ها شهرت دارند.اساس کار این نوع دستگاه و لیزر زیاد هم با نوه پسیو و غیر فعال فرقی ندارند و موردی که باعث شده این دو نوع دستگاه با هم فرق داشته باشند،مکانیسم های انها می باشد.

در لیزر کیوسوئیچ اکتیو بر خلاف لیزر پسیو از یک مدولاتور خارجی استفاده شده است.و بیشتر این نوع لیزر ها یعنی کیوسوئیچ اکتیو به صورت جامد است که میتواند انرژی را به بهترین نحو در خود ذخیره و نگه دارد.

پاک کردن تاتو ابرو

حال بعد از اشنایی با دستگاه مورد نظرمان یعنی کیوسوئیچ،به موضوع اصلی خود یعنی پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیوسوپیچ می پردازیم.

تاتوی ابرو به رنگدانهه هایی گفته می شود که برای زیبایی ابرو صورت میگیرد.و یکی از راه های زیبایی ابرو می باشد که متاسفانه خیلی از خانم ها بد از انجام دادن این روش زیبایی ابرو پشیمان شده و به فکر پاک کردن تاتو در یک جلسه و یا بیشتر می افتد که این موضوع پاک کردن و ریمو کردن ابرو با سختی زیادی رو به رو نمی باشد زیرا با وجود دستگاه ها و لیزر های موجود در بازار به راحتی می توانید از تاتوی ابروی ناموفق خود خلاص شوید.

غیر از لیزر کردن با دستگاه های لیزر فوق العاده،راه ها و روش های زیادی برای پاک کردن تاتو وجود دارد که میتوان از انها هم استفاده نمود اما بهترین راه و قطعی ترین راه برای پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ می باشد و شما در هر صورت برای انجام ریمو اتو ابرو باید با پزشک پوست مشورت کنید تا اگاهانه و با چشم باز،بهترین ریموو تاتو ابرو خود را انجام دهید.

مطالب تصادفی :  لیزر تیتانیوم چیست؟

و توجه داشته باشید که عمل پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ باید در مراکز و مطلب های مجاز و معتبر صورت گیرد تا دچار مشکلاتی مانند سوختگی و زخم و تورم زیاد و عفونت و … غیره نشوید.زیرا مهم ترین نکته بهداشت است که رعایت کردن ان در این حوضه حرف اول را میزند.پاک کردن تاتو ابرو بالیزر کیوسوئیچ که پیش از لیزر از موارد بی حسی استفاده میکنند بدون هیچ درد و خونریزی و جراحی تاتوی ابروی شما از بین میرود.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر کیو سوئیچ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *