دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا : مقایسه لیزر الکسی کندال با دیگر دستگاه های لیزری در شرایطی که اکثر مردم این روزها به فکر برداشتن دائمی مو هستند، یک دستگاه الکساندریت کندال می تواند به آنها در از بین بردن دائمی موهای بدن شان کمک کند. در این مقاله به مقایسه لیزر الکسی کندال با دستگاه های دیگر میپردازیم با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید.

امروزه بازار دستگاه های لیزر مو در کلینیک های پوست و مو بسیار گرم و پررونق است. شعار تمام این کلینیک های پوست مو در مورد دستگاه های لیزر این است که دستگاه ما بهترین دستگاه در بازار است و این در حالی است که مردم با رفتن به کلینیک ها و تحت دوره های لیزری نتیجه مورد نظر را نمی گیرند و در پایان تنها وقت و پول خود را هدر می دهند.#دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

دستگاه لیزر دوئتو یا کندلادلایل متعددی برای تنوع دستگاه های لیزری وجود دارد. دستگاه های لیزری برداشت مو از دهه اول سال ۲۰۰۰ در بازار بوده اند. این دستگاه ها در طول زمان تکامل یافته اند تا به امروز بهترین دستگاه لیزری که در بازار وجود دارد نام آن الکساندریت کندال است.

در واقع در میان دستگاه های لیزری، الکساندریت کندال یکی از پیشگامان صنعت برداشت موهای زائد است و آخرین و پیشرفته ترین مدل آن لیزر الکساندریت کندال جنتل پرو است.#دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

لیزر کندال الکساندریت می تواند برای حذف موهای اضافی از هر منطقه ای از بدن که در آن مو رشد کرده است مورد استفاده قرار گیرد و نتیجه مورد نظر را به شما بدهد; تنها زمان استفاده در نقاط مختلف بدن متفاوت است. توجه داشته باشید که دستگاه لیزر کندال باید توسط یک متخصص آموزش دیده مورد استفاده قرار گیرد.

لیزر کندال الکساندریت یک انرژی فوق العاده نور قرمز را از طریق کریستال الکساندریت ساطع می کند. انرژی پرتو نور در پالس های کوتاه در از بین بردن موهای اضافی مؤثر است. این دستگاه از الماسی به نام الکسا برای تولید طول موج ۷۵۵ nm استفاده می کند.

پس از تحریک شدن توسط یک منبع انرژی بسیار قدرتمند، یک لیزر سبز ساطع می کند که طول موج دقیقی به اندازه ۷۵۵ nm تولید می کند که دستگاه های مشابه دقت و قابلیت یک لیزر الکساندریت کندال را ندارند.#دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

به گزارش سازمان غذا و دارو (FDA)، دستگاه لیزر الکساندریت خرید عطر مردانه علاوه بر برداشتن موهای اضافی، در درمان زائده های پوستی مانند واریس، لکه های پوست، خالکوبی، ماه گرفتگی (علائم مادرزادی)، برداشتن خال ها و جای سزارین مؤثر است.

دستگاه لیزر کندال یکی از برندهای معروف در زمینه دستگاه های لیزری پوست و مو است. این نوع لیزر الکساندریت به ویژه برای پوست روشن مفید است.

دستگاه لیزر دوئتو یا کندلاطول موج ۷۵۵ nm این دستگاه باعث می شود که برای افراد با پوست سفید روشن بسیار عالی باشد و کسانی که موهای ضخیم یا پوست تیره دارند نمی توانند بهترین پاسخ را از این دستگاه دریافت کنند.#دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

این به این دلیل است که دستگاه انرژی موجود در ملانین فولیکول مو را جذب می کند فارسی نویس آنلاین اما در پوست تیره تر ملانین هم در مو و هم در پوست وجود دارد و جذب انرژی آن توسط دستگاه باعث گرم شدن پوست و در برخی موارد سوختگی می شود.

ثابت شده است که افراد با پوست روشن نتایج بهتری از دستگاه الکساندریت نسبت به دستگاه های دیگر و در مقایسه با افراد با پوست تیره دریافت می کنند و در زمینه برداشتن مو نیز منحصر به فرد است.

یکی از دلایلی که اکثر کلینیک ها و مراکز زیبایی به دستگاه لیزری الکساندریت روی می آورد، نتیجه مطلوبی است که مشتریان از این دستگاه دریافت می کنند.#دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا

دستگاه لیزر دوئتو یا کندلا به دلیل قدرت این دستگاه، افرادی از این دستگاه برخلاف سایر دستگاه های حاضر در بازار، پس از طی تعداد جلساتی، ۹۰ درصد موهای اضافی آن ها برداشته می شود، چرا که یکی از مزیت های مهم این دستگاه دقت بسیار بالای آن و همچنین قابلیت تنظیم آن است. دستگاه های کمتری از این ویژگی بهره مند هستند.