نحوه انجام هایفو تراپی

نحوه انجام هایفو تراپی : hypnotherapy یا (HIFH) برای لیفت کردن و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

از زمان معرفی آن در سال ۲۰۱۲، استفاده از این روش درمانی به سرعت گسترش یافته و هم اکنون #نحوه انجام هایفو تراپی

متخصصان در سراسر جهان از دستگاه های hypnotherapy پیشرفته برای بیماران خود استفاده می کنند.

در واقع hypnotherapy یکی از رایج ترین و توسعه یافته ترین سیستم های درمانی امروزی است.

با hypnotherapy ، شما می توانید پوست خود را زیبا کنید، به طوری که انرژی فراصوت گرمای کمی در لایه های زیرین پوست ایجاد می کند.

این گرما باعث تحریک سلول ها برای تولید کلاژن و جوان سازی بافت پوست می شود.#نحوه انجام هایفو تراپی

نحوه انجام هایفو تراپیبه این ترتیب تنها با یک جلسه درمان، با روش hypnotherapy باعث می شود که پوست فعالیت خود را از سر گیرد. hypnotherapy می تواند یک راه امن و موثر برای درمان افتادگی پوست و دیگر مشکلات پوستی باشد. hypnotherapy یک درمان جدید غیر تهاجمی شبیه به اولتراتراپی است که در آن امواج فراصوت متمرکز و فرایند بهبودی طبیعی صورت برای فیس لیفت، بهبود وضعیت پوست و سفت کردن افتادگی در ابروها، گردن، زیر چانه، و حتی بالاتر تمرکز دارد.

در این hypnotherapy نیازی به آماده سازی بیمار نیست، ژل امواج فراصوت بر روی پوست تمیز شده قرار می گیرد. سپس از دسته خاصی برای تابش انرژی فراصوت در زیر پوست بیمار استفاده می شود.

برخی از بیماران ممکن است انرژی دستگاه را در این زمان احساس کنند. به همین دلیل است که پزشک شما در این شرایط شما را زیر نظر خواهد گرفت تا این درمان تا حد امکان برای شما راحت باشد.#نحوه انجام هایفو تراپی

نحوه انجام هایفو تراپیهر جلسه درمان hypnotherapy ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد اما این درمان ممکن است در ۳۰ دقیقه تکمیل شود. برخی از بیماران در طول درمان کمی خارش یا حرارت زیر پوست خود را احساس خواهند کرد. با این حال، در این زمان نیازی به خنک کردن منطقه نیست، اما می توان از بیهوشی برای اطمینان از راحتی بیشتر بیمار استفاده کرد. البته این درمان درد غیرقابل تحملی برای بیمار ایجاد نمی کند.

بیمار بلافاصله پس از hypnotherapy پوست می تواند فعالیت های طبیعی را از سر گیرد که در این زمان نیازی به استراحت و بهبودی نیست. در این حالت تولید کلاژن تنها پس از یک جلسه درمانی و نتایج درمان hypnotherapy در طول ماه های بعد آغاز می شود. پس از این مدت پوست شما سالم تر، قوی تر، جوان تر و بدون هیچ گونه تغییرات غیرطبیعی یا شدید خواهد بود.

بیشتر بیماران فقط به یک جلسه درمانی نیاز دارند. نتایج این درمان در یک فرد طی ۲ تا ۳ ماه یا حتی ۶ ماه پس از درمان مشاهده می شود. پس از درمان، بدن بیش از یک سال به تولید کلاژن جدید ادامه می دهد. پس از این زمان، بیمار ممکن است نیاز به تکرار hypnotherapy صورت داشته باشد.

hypnotherapy چه مزایایی دارد؟#نحوه انجام هایفو تراپی

کاهش ترک و چین و چروک پوست

جوانسازی

سفت شدن و بازسازی پوست صورت و گردن

لیفت کردن پوست بدون نیاز به خدمات

نحوه انجام هایفو تراپیبیمار ممکن است پس از درمان  مقداری دچار احساس سوزش قرمزی یا تورم شود. این علائم با گذشت چند ساعت از بین می روند. اگرچه نتایج این درمان به اندازه خدمات لیفت صورت برای افتادگی پوست صورت آشکار نیست، hypnotherapy می تواند ظاهر پوست شما را با خیال راحت و طبیعی محکم تر کند و به تدریج آن را جوان و شاداب کند.

hypnotherapy می تواند برای هر کسی که دارای افتادگی پوست یا شل شدن خفیف پوست می باشد مفید باشد. استفاده از این درمان برای کل صورت و گردن یا سایر مناطق خاص مورد نیاز امکان پذیر است. افراد جوان و زیبا که به دنبال حفظ زیبایی و حفظ تولید کلاژن طبیعی در بدن خود هستند نیز می توانند از این درمان بهره مند شوند.#نحوه انجام هایفو تراپی