دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟

دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟ دستگاه تیتانیوم از نظر از بین بردن موهای اضافی بدن شگفت انگیز است این دستگاه می تواند به شما بدن صاف بدون مو بدهد. این دستگاه دارای آخرین تکنولوژی سیستم خنک کننده است که می تواند درمان را برای مشتری بدون هیچ دردی انجام دهد، این دستگاه برای ارائه حداکثر نتایج نهایی بدون از دست دادن کارایی و حتی راحتی بیمار طراحی شده است. این دستگاه دارای دستگیره استثنایی است که می تواند طول موج ها را به طور همزمان شلیک کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟لیزر تیتانیوم وسیله ای برای از بین بردن موهای بدن است که با تکنولوژی خنک کننده آن، درمان به روش لیزر را برای بیمار بسیار آسان می کند. این دستگاه می تواند ریشه های مو را با شلیک طول موج لیزر به طور همزمان هدف قرار دهد.#دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟

این دستگاه همچنین دارای تکنولوژی خنک کننده است که مانع از گرم شدن بیش از حد پوست و آسیب رساندن به آن می شود. ویژگی های پیشرفته این دستگاه این است که درمان را برای مشتریان و بیماران با هر نوع پوست و رنگی بی خطر و بدون عارضه می کند.

دستگاه Alex Diode & Titanium یک دستگاه بسیار موثر برای از بین بردن موهای اضافی است که برای درمان سریع تر، امن تر و آسان تر با ویژگی های ارتقا یافته آن آماده شده است. این دستگاه برای انواع پوست و رنگ های مختلف بسیار مناسب است.

دستگاه لیزر تیتانیوم از فناوری دیود سه گانه استفاده می کند و به طور مؤثری مو های زائد  را درمان می کند. تکنولوژی دیود سه گانه سه طول موج مختلف از جمله الکسی و اندیاگ را ارائه می دهد.#دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟

این طول موج ها می توانند به اعماق مختلف پوست برسند و ساختارهای آناتومیک مختلفی را هدف قرار دهند. این دستگاه مجهز به فناوری خاصی است که به آپلیکاتورها اجازه می دهد چندین بار از منطقه درمان عبور کنند و موهای اضافی را حذف کنند.

سیستم لیزر تیتانیوم دارای ویژگی های پیشرفته ای است که سرعت درمان را افزایش می دهد و آسایش بیمار را تضمین می کند. این دستگاه همچنین دارای یک رابط کاربری گرافیکی ۱۵ اینچی با تنظیمات از پیش تنظیم شده است که برای تمام درمان ها در دسترس است. در زیر انواع آن ها شرح داده می شود.#دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟

دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟ SHR

با استفاده از دستگاه پلاتینیوم و SHR برای برداشتن موهای اضافی، به تدریج پوست را گرم می کند در حالی که پالس های لیزر کوتاه را با سرعت های بالا حرکت می دهد. فن آوری جامع در حرکت به applicator اجازه می دهد تا چندین بار از منطقه ی درمان عبور کند و به طور موثری فولیکول های مو را هدف قرار دهد تا از رشد مجدد مو جلوگیری کند.

تکنولوژی خنک کننده ICE PLUS

تکنولوژی خنک کننده تضمین می کند که پوست برای درمان بی وقفه و بدون درد خنک و راحت است. این فناوری به طور مداوم منطقه تحت درمان را هدف قرار می دهد و فرد احساس خنکی می کند و از آسیب ها و ناراحتی های پوستی جلوگیری می کند.#دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟

دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟اتصال دوگانه

دستگاه لیزر تیتانیوم دارای یک کانکتور دوگانه است که به فرد اجازه می دهد تا از دو آپلیکاتور به طور همزمان استفاده کند. این کانکتور دوگانه می تواند به کاربران در دسترسی و تغییر تنظیمات مختلف در طول درمان لیزر کمک کند و درمان ها را سریع تر و امن تر کند.

یکی از مزایای دستگاه لیزری دیود و تیتانیوم این است که به فرد اجازه می دهد تا برای تمام انواع و رنگ های پوست، موهای اضافی را برای همیشه حذف و از شر آن خلاص شود.#دستگاه لیزر تیتانیوم خوبه؟