ما در این مقاله سعی بر این داریم که شما را با لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم آشنا کنیم اما قبل از آن در نظر داریم تا اطلاعات کافی درباره ی این دستگاه برای آشنا شدن بیشتر شما و درک بهتر این مطلب را در اختیار شما قرار دهیم لطفا تا ادامه ی مطلب ما را همراهی کنید.

لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم

امروزه تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته ای برای لیزر کردن وجود دارد ما شما را در اینجا می خواهیم با بهترین دستگاه لیزر آشنا کنیم که دارای ویژگی های زیادی می باشد .لیزر موهای  زائد یکی از تاثیر گذار ترین روش برای حذف موهای زاۀد می باشد فرآیندی که می تواند شما را برای مدتی بسیار طولانی از شر موهای زاۀد خلاص کند .

یکی از این دستگاه ها دستگاه تیتانیوم می باشد. یک دستگاه شگفت آور است که می تواند بدنی صاف و بدون مو تحویل شما دهد و دارای جدید ترین سیستم خنک کننده ای است که در هنگام لیزر کردن با آن بدون هیچ گونه دردی عمل لیزر را برای مراجعه کنندگان انجام دهد .

و برای انواع پوست ها مناسب است یعنی حتی  کسی که رنگ موی تیره نیز دارد بدون هیچ درد و سوختگی می تواند این عمل را انجام دهد.که دارای ویژگی های زیادی می باشد از جمله :

ویژگی های بارز دستگاه لیزر تیتانیوم

دارای ترکیب ۴ طول موج به صورت همزمان می باشد . که نام های این ۴ طول موج الکس، دایود ، اند دی یاگ ،نانو می باشد . و باعث روشن شدن پوست تا ۳ درجه می شود. این دستگاه سازگار با انواع پوست است.و اگر کسانی هستند که با دستگاه های دیگر امتحان کرده و به نتیجه ی دلخواه خود نرسیده اند این دستگاه این تضمین را به شما می دهد که بهترین جوابدهی را برای مشتریان دارد .

بدون هیچ گونه درد و سوختگی می باشد و از مهم ترین ویژگی های آن این است که دارای کولینگ بی نظیری می باشد که متد  سرد جدیدی است که حتی افرادی که پوست تیره هم دارند بدون هیچ گونه درد و سوختگی ای می توانند لیزر کنند.

روش کار کردن با این دستگاه:

ابتدا پزشک ناحیه ای را که قرار است لیزر کند بی حس می کند. سپس اشعه های لیزر در نواحی تابانده می شوند. وقتی اشعه های لیزر در این نواحی تابانده می شوند باعث از بین رفتن پیاز مو می شوند و در کنار آن می توانند منجر به سوزاندن رنگدانه های مو نیز شوند .

و قبل از انجام لیزر پزشک پوست و موی شمارا باید بررسی کند و  دستگاه تیتانیوم که دارای طول موج می باشد می تواند طول موج های مختلفی را در قالب اشعه لیزر به سمت پوست بتاباند وقتی ک این طول موج ها به عمق پوست نفوذ می کنند سبب از بین رفتن فولیکول های مو می شوند .

و در نتیجه موهای زاۀد به طور کلی از بین رفته و می سوزند و دیگر امکان مجدد موهای زاۀد وجود ندارد . لیزر موهای زاۀدامروزه به عنوان روشی برای حفظ زیبایی های ظاهری افراد شناخته شده است.

لیزر موهای زائد

این دستگاه دارای کاربرد های فراوانی است که چند مورد از آن را برای شما شرح می دهیم.

سبب از بین رفتن موهای صورت می شود: موهای صورت همانطور که می دانید هم می تواند نازک باشد و هم ضخیم و امکان دارد به تنظیمات متفاوتی نیاز داشته باشد . اما ما دستگاه تیتانیوم را برای از بین بردن موهای صورت خود پیشنهاد می دهیم این دستگاه موهای صورت شما را  در هر اندازه و هر جنسی که هست در اولین جلسه از بین می برد و دیگر امکان رشد مجدد مو وجود ندارد. و این امر سبب می شود که موهای زاۀد ایمن تر و راحت تر از بین بروند.

از بین برنده موهای بدن: امروزه روش های زیادی برای از بین رفتن موهای زاۀد وجود راد و با توجه به تکنولوژی دستگاه های زیادی نیز تولید شده اند که این موهارا از بین می روند اما به جای اپیلاسیون که با درد بسیار زیادی همراه است می توانید از روش راحت تر و ایمن تر استفاده کنید که لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم بهترین روش می باشد . از طریق لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم از شر موهای زاۀد بدن خود خلاص شده و موها را در هر نقطه از بدن که وجوود دارد از بین ببرید.

همانطور که گفتیم این دستگاه دارای طول های موج می باشد طول موج الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر یکی از این طول موج هایی می باشد که برای انواع موها از جمله موهای نازک و موهایی با رنگ روشن نیز مناسب می باشد و موهای تعیین شده را مورد هدف قرار می دهد.طول موج ۸۱۰ نانومتر یکی دیگر از این طول موج ها است که فولیکول های موی عمیق را مورد هدف قرار داده و برای انواع پوست تیره مناسب است . از آن برای مناطقی مانند : بازوها ، پاها ،گونه ها و چانه استفاده می کنند.طول موج ۱۰۶۴ بهترین نفوذ را در پوست دارد برای لیزر موهای بسیار ضخیم از آن استفاده می کنند مانند موهایی که در زیر بغل وجود دارد .

درنهایت می توان گفت این دستگاه یکی ازبا کیفیت ترین و بهترین دستگاه لیزر مو های زائد۲۰۲۱ می باشد و مراجعه کنندگان می توانند با خیالی آسوده  وبدون درد و سوختگی  برای لیزر کردن از این دستگاه استفاده کنند . پس اگر که به دنیال قدرتمند ترین دستگاه و دارای امکاناتی بی نظیر برای کلینیک زیبایی خود هستید ما لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم را به شما پیشنهاد می دهیم برای اطلاعات  بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد