سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

در این مقاله به شرح موضوع سری شخصی دستگاه لیزر کندلا و معرفی لیزر کندلا پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.

امروزه برداشتن مو ها با لیزر مهم تر و در دسترس تر از همیشه است.

دلیل اهمیت این تکنیک برداشتن موهای ناخواسته به صورت دائمی و همیشگی است. یکی از چیزهایی که مستقیم در کیفیت و به روز بودن لیزر درمانی دارای نقش است، مدل دستگاه لیزر است. با توجه کردن به بازار داغ لیزر درمانی، دسترسی به دستگاه های مختلف لیزری طبیعی است.

ماشین های لیزری الکساندرایت از برندهای برتر جهان هستند. ماشین های لیزری کندلا نیز آخرین به روز رسانی های دستگاه های الکساندرایت هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند.

سری شخصی دستگاه لیزر کندلاسری شخصی ماشین لیزر کندلا:سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

یکی از برترین خوبی های ماشین لیزر کندلا قابلیت استفاده کردن از سری های شخصی در آن است. سری شخصی دستگاه لیزری کندلا دستگاهی است که تماس مستقیم با بدنه دارد و روی سر لیزر نصب می شود. این سری به طور جداگانه برای هر مشتری استفاده می شود.

استفاده کردن از سری شخصی لیزر کندلا باعث بهداشت و عدم وجود بیماری می شود. قیمت سری های لیزر کندلا ممکن است متفاوت باشد. این دستگاه معمولاً در مراکز خدمات لیزری در اختیار هر مشتری قرار می گیرد.سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا ۲۰۲۰:سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

لیزر کندلا ۲۰۲۰ پیشرفته ترین دستگاهی است که تا به حال طراحی و به بازار ارائه شده است. این دستگاه طول موجی به طول ۷۵۵ nm دارد و مورد تأیید داروی آمریکا قرار گرفته است.سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

لیزر کندلا برای ایمن کردن کامل فرایند لیزر درمانی طراحی شده است. البته مهارت تکنسین لیزردرمانی نیز در نتیجه کار ماشین کندلا موثر خواهد بود.

در این مقاله به شرح موضوع سری شخصی دستگاه لیزر کندلا و معرفی لیزر کندلا پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.

سری شخصی دستگاه لیزر کندلاکاربرد دستگاه لیزر کاندلا:سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

یکی از ویژگی های مهم دستگاه لیزری کندلا کاربردهای مختلف آن است.سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

از بین بردن موهای ناخواسته
از بین بردن خالکوبی صورت و بدن
از بین بردن خال های صورت و بدن
پاک کردن لکه ها و کک ها

لیزر کندلا چگونه کار می کند:

مانند دیگر دستگاه های لیزری از دستگاه لیزر کندلا برای برداشتن موهای ناخواسته یا حذف آسیب پوست استفاده می شود. نحوه کار لیزر کندلا را می توان به این مرحله ها خلاصه کرد:

۱- دستگاه لیزر کندلا تابش لیزر را با طول موج مشخص شده و دقیق به لایه های زیرین پوست بیمار منتقل می کند.

۲ -تابش نور به پوست همراه است با خنک کننده. این خنک کننده عاملی در جلوگیری از سوختگی و سوزش پوست است.

۳- تابش در عمق خاصی به پوست نفوذ می کند، به طوری که به بافت های دیگر بدن آسیبی وارد نمی کند.

۴- قسمتی از نور که به لایه زیرین پوست می تابد توسط رنگدانه های پوست و مو جذب می شود.

۵- گرمایی که فولیکول ها و رنگدانه های مو جذب می کنند باعث تخریب و فروپاشی آن ها می شود.

چند تا چیز مهم در مورد لیزر الکس کندلا که احتمالا شما نمیدونید:سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

چرا الکساندرایت و چرا الکس کندلا؟سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

بازار دستگاه های لیزری حذف مو امروز در حال رونق است. دلیل داغ بودن این بازار البته تنوع مدل های مختلف این دستگاه ها و کاربرد آنها در برآورده کردن نیازهای مشتریان با رنگ های مختلف پوست و مو است. در این میان نام الکساندرایت یا ماشین الکسی باید شنیده شود. لیزر الکساندرایت یکی از پیشگامان صنعت لیزر برداشتن مو است و آخرین و پیشرفته ترین مدل آن لیزر کندلا الکساندرایت است.

 

الکساندرایت کندلا چیه؟

الکساندرایت در جهان بسیار شناخته شده است و کندلا یکی از برندهای معروف تولیدکنندگان در زمینه لیزر پوست و مو است. لیزر الکساندرایت به ویژه برای انواع پوست بسیار روشن تا تیره استفاده می شود. در زمینه از بین بردن مو در نوع خود منحصر به فرد است و قیمت آن در مقایسه با سایر دستگاه های لیزری پوست، مو و زیبایی چند برابر است.

این دستگاه که طول موجی به طول ۷۵۵ nm تولید می کند، از چیز با ارزشی به نام الکسی استفاده می کند. لیزر پس از تحریک شدن توسط یک منبع انرژی بسیار قوی، رنگ سبزی منتشر می کند که طول موجی به اندازه ۷۵۵ nm را به دقت ایجاد می کند. دستگاه های مشابه توانایی و دقت لیزر کندلا الکساندرایت را ندارد.سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

عوارض جانبی لیزر الکساندرایت کندلا:سری شخصی دستگاه لیزر کندلا

به طور کلی هیچ عوارض جانبی جدی و جبران ناپذیری از لیزر کندلا الکساندرایت گزارش نشده است. این مدل لیزر هیچ عوارض جانبی جدی و دایمی ندارد و عارضه های ایجاد شده بعد چند روز از بین خواهند رفت. با این حال، عوارضی مانند التهاب و قرمزی پس از لیزر درمانی توسط هر دستگاهی کاملاً طبیعی است.

چند جلسه لیزری با الکسی کندلا کافی است؟

تعداد جلسات لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد که معمولاً در اولین مراجعه به مراکز لیزری توسط پزشک تعیین خواهد شد. یکی از عوامل مهم در تعیین جلسات لیزر، منطقه ای است که لیزر بر روی آن انجام خواهد شد. موهای قسمت های مختلف نیاز به جلسات مختلف دارد. البته عواملی مانند رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت مو وجود دارند که تعداد جلسات برای هر مدل فرق می کند.

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان بیشترین استفاده را از لیزر کردن مو های زاید خود بکنید، بهتر است به کلینیک پوست و مو مجهز به دستگاه کندلا الکساندرتیت مراجعه کنید.

در این مقاله به شرح موضوع سری شخصی دستگاه لیزر کندلا و معرفی لیزر کندلا پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.