عکس دستگاه تیتانیوم

عکس دستگاه تیتانیوم : قبل هر چیزی در مقاله می خواهیم به نحوه عملکرد دستگاه تیتانیوم و نحوه خرید و استفاده آن به شما توضیحاتی بدهیم لطفا همراه ما باشید که در ادامه به نکات جالبی دست پیدا می کنید.عکس دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم

امروزه دستگاه های مختلفی وارد بازار و عرصه تکنولوژی شده است که هدف آن ها زیبا سازی پوست و از بین بردن مو های اضافی و ناخواسته بدن است که جدیدترین این دستگاه ها دستگاه لیزر تیتانیوم است که بسیار کار امد است و بسیار جدیدا در بین مردم طرفدار پیدا کرده است.

دستگاه تیتانیوم یک دستگاه با طرز استفاده راحت و آسان و برای مشتریان تجربه یک لیزر بدون درد است.عکس دستگاه تیتانیوم

شاید شنیده باشید که بعضی افراد به دلیل ترس از لیزر و درد آن ویا حتی فکر کردن به اینکه امکان دارد پوستشان بسوزد به سمت این روش از زیبا ساز ی نمی روند اما باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که دستگاه لیزر تیتانیوم کاملا بدون درد است و شما هیچ احساس دردی هنگام لیزر احساس نمی کنید.

عکس دستگاه تیتانیوماحتمالا مشاهده کردید یا اطراف خود دیدید یا حتی خودتان تجربه کرده باشید که بعد لیزر پوست قرمز شود و یا حتی دچار سوختگی شود اما این مژده را به شما می دهیم که دستگاه تیتانیوم دیگر از این قبیل مشکلات ندارد و به هیچ عنوان پوست شما نمی سوزاند و قرمز نمی کند.

اما دلیل این اتفاق چیست؟عکس دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم قابلیت سرد کنندگی بسیار قوی دارد یعنی هنگام لیزر به طور مداوم پوست شما را خنک نگه می دارد و مانع سوختگی و قرمزی پوست شما می شود.

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه لیزر تیتانیوم که آن را نسبت به بقیه دستگاه ها متمایز کرده است این است که برای تمامی نوع پوست استفاده می شود و موثر است.عکس دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم با اثرگذاری زیاد و ماندگاری طولانی امروزه تبدیل به یکی از پر فروس ترین دستگاه های لیزر شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است.عکس دستگاه تیتانیوم

عکس دستگاه تیتانیومتعداد جلسات لیزر با دستگاه تیتانیوم همانند دیگر دستگاه ها بستگی به نوع مو و پوست دارد گاهی با جلسات کمتر لیزر انجام می شود و گاهی احتیاج به جلسات بیشتری است پس تعداد دقیق جلسات لیزر نا مشخص است.

گاهی شاید شنیده باشید که بعضی افراد بعد لیزر می گویند که موی آن ها دوباره رشد کرده باید این را بیان کنیم کخ دستگاه تنها بر روی فولیکول های مو که در زمان رشد هستند اثر می گذارد و اون مو هایی که بعدا رشد می کنند در اون زمان وجود نداشتند.

بعد از لیزر موها بعد از یک مدت طولانی بسیار کم به حالت کرک و پرز و با ضخامت بسیار کم رشد می کنند.عکس دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم یک روش موثر و تضمینی است برای کسانی که از دستگاه های دیگر استفاده کردند و نتیجه ی دلخواه را نگرفته اند.

مزایا دستگاه لیزر تیتانیوم

 • دستگاه لیزر تیتانیوم دارای تاییدیه FDA آمریکا
 • ۲۰ شات در ثانیه
 • بدون درد
 • بدون سوختگی
 • سازگار با انواع پوست
 • روشن شدن پوست تا سه درجه
 • ترکیب ۴ نوع طول موج
 • کولینگ فوق العاده
 • رعایت اصول بهداشتی
 • خنک کنندگی قوی
 • دارای گواهینامه بین الملی
 • تایید شده توسط دانشگاه شهید بهشتی

و مزایای فروان دیگری که وجود دارد.

خرید دستگاه تیتانیوم

برای خرید دستگاه تیتانیوم سعی کنید که تحقیقات کافی را انجام دهید تا یک دستگاه با کیفیت و سال و اصل را خریداری کنید.

حتما دقت داشته باشید که محصول ضمانت داشته باشد و همچنین قابلیت ارجاع داشته باشد.عکس دستگاه تیتانیوم

امروزه در بازار دستگاه های بی کیفیت و تقلبی زیاد شده است حتما به این نکته توجه کنید که در کجا خرید می کنید و از اعتبار آن حتما اطمینان حاصل کنید و یا اگر از سایت و به صورت اینترنتی یا آنلاین خریداری می کنید به نکته مرجوعیت و اینکه سایت معتبر و شناخته شده باشد دقت کنید.

عوارض دستگاه تیتانیوم

تا به الان عوارض خاص و نگران کننده ای برای دستگاه لیزر تیتانیوم گزارش نشده است به جز چند مورد گرفتگی بدن که کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد این دستگاه بدون عوارض بوده و هنگام استفاده شما متوجه هیچ دردی و بعد از استفاده دچار سوختگی نمی شوید.

نکاتی در مورد دستگاه تیتانیوم

دستگاه تیتانیوم برای همه ی نواحب بدن استفاده می شود و اثر خود را می گذارد.عکس دستگاه تیتانیوم

دستگاه تیتانیوم سرعت بسیار بالایی دارد که این سرعت اول هر چیزی بستگی به نوع دستگاه و متریال آن دارد اما هرچی رنگ پوست تیره تر باشد امکان دارد زمان بیشتری طول بکشد.

دستگاه تیتانیوم هم می تواند مو های اضافه بدن را به طور کامل با ماندگاری بالا حذف کند و هم در مقابل آسیبی به پوست شما وارد نکند.

دستگاه تیتانیوم با ترکیب سه طول موج لیزر متفاوت در یک اپلیکاتور امکان درمان های متفاوت و مختلف را فراهم کرده است.

و یک نکته بسیار شگفت انگیز این است که دستگاه تیتانیوم تنها دستگاه چیلر داخلی قدرت مند در بازار ایران است.

دستگاه تیتانیوم به صورت مستقیم روی فولیکول مو اثر می گذارد و آن را مورد هدف قرار می دهد و با پوست هیچ ارتباطی ندارد.

دستگاه تیتانیوم امنیت بسیار بالاتری را نسبت به دیگر دستگاه ها دارد و برای تمامی تیپ پوست ها مورد استفاده است و همان طور که گفته شد برای تمام نواح بدن استفاده می شود.

دستگاه تیتانیوم با تحریک کلاژن سازی و اثر مستقیم بذ روی رنگ دانه های پوست هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند و بدون آسیب به کار برده می شود.

عکس دستگاه تیتانیوم