در این مقاله قصد توضیح راجب عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ جهت از بین بردن مو های زائد را داریم و سپس به بررسی نوع خاصی از دستگاه های موجود در این زمینه میپردازیم.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰

فهرست مطالب

حتما شما هم تجربه کلنجار رفتن با مو های زائد خود را حتی براییکبار هم که شده داشته اید و همواره به دنبال راهی امن تر و بدون دردسر و ماندگاربوده اید. از بین بردن مو های زائد به سال ها قبل باز میگردد و در مصر باستان این کار را با استفاده از قیچی های خاصی انجام میداده اند و همین موضوع نشان دهنده اهمیت از بین بردن مو های زائد را نشان میدهد و این دغدغه تنها برای عصر جدید نمیباشد.

از بین بردن مو های زائد به کمک روش دستگاه های لیزر در حال حاضر از نوین ترین روش ها میباشد. اما چه دلایلی این روش را از روش های قدیمی تر متمایز مینماید؟

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود 2020

مزایای دستگاههای جدید نسبت به دستگاه لیزر قدیمی:

هر کدام از روش های قدیمی را که مورد بررسی قرار دهید و قطعا تجربه هم کرده اید میدانید که موقتی میباشند و پس از دو تا پنج روز مو ها دوباره رشد خود را از سر میگیرند و اگر از ان دسته از افرادی هستید که طرفدار رفع مو های زائد با اپیلاسیون میباشید باید بدانید که جدا کردن مو ها از ریشه باعث ایجاد مشکلات پوستی بسیاری میشود

از جمله برگشتن مو ها به داخل پوست و جوش و خارش…. کافیست یکبار از روش نوین از بین بردن مو های زائد به کمک دستگاه های لیزر را استفاده نمایید و خواهید دید که بدون آسیب به پوست خود شاهد ریزش و از بین بردن مو های زائد خود به طور دائمی خواهید بود.

پس همانطور که گفته شد اولین مزیت لیزر به کمک دستگاه رفع مو های زائد لیزر دائمی بودن آن میباشد و با انجام لیزر موهای زاید دیگر احتیاجی به استفاده از روش های دیگر از بین بردن موهای زائد نخواهید داشت.

از دیگر مزیت های این روش این میباشد که شما میتوانید برای هر قسمت از بدن خود جهت رفع موهای زائد خود از لیزر استفاده نمایید و محدودیتی از این بابت نخواهید داشت.

نگرانی دیگر بابت از بین بردن مو های زائد درد هنگام انجام لیزر میباشد که باید به اطلاع شما برسانم که با استفاده از روش رفع مو های زائد به کمک لیزر، کارشناسان و اپراتور ها از کرم و ژل هایمناسب استفاده میکنند و شما تا حد امکان دردی را احساس نخواهید کرد.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از لیزر مدت زمان آن میباشد و شما در زمان کوتاهی میتوانید نواحی زیادی از بدن خود را لیزر نمایید.

و مزیت اخر که بسیار هم مهم هست امن بودن لیزر میباشد و بدون نگرانی از بابت آسیب ها پوستی و مشکلات دیگر میتوانید مو های زائد خود را برای همیشه از بین ببرید

و اما بعد از مطمئن شدن از روش انتخابی خود جهت رفع مو های زائد خود سوال ایجاد شده در ذهن شما نوعی دستگاهی است که میخواهید از آن برای رفع مو های زائد خود استفاده نمایید.

با سرچ ساده ای در گوگل متوجه خواهید شد که انواع بسیار زیادی از دستگاه های لیزر امروزه در بازار موجود میباشد و انتخاب را برای شما سخت میکند اما در این مقاله توضیح مختصری از چند دستگاه محبوب و پر طرفدار لیزر در اختیار شما قرار میدهیم که انتخاب را برای شما آسان خواهد کرد.

دستگاه لیزر الکساندرایت:

لیزر الکساندریت یکی از سریعترین تکنولوژیهای لیزر است. این دستگاه برای لیزر مناطق وسیع (مثل کل بدن) مناسب است و اثر زیادی بر روی موهای نازک و رنگ پوستهای روشن دارد

چند مورد از ویژگی های خوب این دستگاه:

قطر تابش (Spot size) قابل تغییر

مجهز به سیستم خنک کننده

بیش از ۲۰ سال سابقهی استفاده درمانی و زیبایی با نتایجی درخشان

دستگاه دیگر پر طرفدار دستگاه لیزر دایود میباشد.

دستگاه لیزر دایود لیزرمچ (lasermach ) مجهز به تمام خصوصیاتیک دستگاه لیزر دایود خوب، امکان دستیابیبه بهترین نتیجه را با تعداد جلسات کمتر به شیوهای راحت تر فراهم میسازد. دستگاه لیزر موهاى زائد بدن دایود (دیود) لیزر مچ یکی از قدرتمندترین و مؤثرترین دستگاههای موجود است.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود 2020

ویژگی های دستگاه لیزر دایود۲۰۲۰:

این نوع دستگاه لیزر دایود با توان بالای۲۶۰۰ وات میباشد.

طول موج این دستگاه ۸۰۸ نانومتر با سه نوع طول موج متفاوت میباشد.

انرژی خروجی این دستگاه بر واحد سطح حداکثر ۱۵۰ ژول بر سانتیمتر مربع میباشد.

ابعاد دستگاه ۴۵۰ (طول) × ۴۱۰ (عرض) × ۱۱۴۰ (ارتفاع) میلیمتر میباشد.

و دارای سیستم خنک کننده میباشد

در ادامه به عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ میپردازیم

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰

همانطور که میدانید قیمت دستگاه لیزر دایود ۲۰۲۰ با توجه به نرخ دلار متغییر میباشد و در حال حاضر شرکت های زیادی در ایران این دستگاه را موجود دارند و برای مطلع شدن از قسمت کافیست با شرکت ها تماس گرفته و به روز ترین قیمت را دریافت نمایید.

مورد مهمی که باید هنگام خرید دستگاه لیزر نظر بگیرید این است که باید از شرکت های معتبر خرید نمایید تا دستگاه تقلبی خرید ننمایید.

و در اخر توصیه ما به بیماران و افرادی که روش لیزر را برای رفع مو های زائد خود انتخاب کرده اند این است که با توجه به ویژگی هایفردی خود و نوع پوست خود باید با متخصصان و کارشناسان و پزشکان مشورت نمایند و بهترین انتخاب را داشته باشد. خیلی ممنون از توجه شما عزیزان که با ما همراه بودید.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود 2020