در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو بررسی هایی داشته باشیم اما پیش از پرداختن به موضوع اصلی لازم دانستیم تا شما را برای درک بهتر مطلب اصلی،با مفاهیمی اشنا سازیم.برای کسب اطلاعات در زمینه ی گفته شده تا انتهای مطلب با ما همراه باشید و امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو

فهرست مطالب

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتومعرفی دستگاه کیو سوئیچ

لیزر کیو سوئیچ یکی از روش های مطلوب و مفید برای درمان لک های پوستی است که به دلیل بالا رفتن سن به وجود امده اند این نوع لیزر بیشتر از یک دهه در دسترس عموم و مردم قرار دارد و از ان استفاده می شود و این نوع لیزر یعنی دستگاه کیو سوئیچ توانسته به طور عالی بر لک های تیره موجود در سطح پوست اقر گذارد و انها را درمان نماید.

دستگاه کیو سوئیچ برای نابودی و کمرنگ کردن لک های پوستی صورت که بر اثر بالا رفتن سن می باشد مورد استفاده قرار میگیرد.این لیزر یعنی کیو سوئیچ یکی از دستگاه ها و روش های موثر در این حوضه می باشد.

این دستگاه کیو سوئیچ روشی است که در یک جلسه لک های التهابی پوست صورت را کاهش می دهد و یا حتی به طور کامل از بین می برد این دستگاه با مشخصه ی طول موج مخصوص یعنی ۱۰۶۴ نانومتر بر روی پوست صورت تابیده می شود و به واسطه ی رنگدانه های پوست جذب می شود.

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که لک صورت به چه شکل ایجاد می شود؟

لک های پوست صورت به دلیل اختلافی کوچک بین رنگدانه های پوستی به وجود می  اید که با زیاد شدن رنگدانه ها پوست تیره تر می شود و باعث ایجاد لک و به اصطلاح ملاسما میگردد.دلیل به وجود امدن لک ها،عواملی مانند دلایل ذاتی و افزایش سن و سال و استفاده از بعضی دارو ها و غیره … می باشد.

سوال بعدی ای که در استفاده از دستگاه کیو سوئیچ خیلی اتفاق میفتد این است که چه کسانی مجاز به استفاده از دستگاه لیزر می باشند؟

موارد استفاده از دستگاه کیو سوئیچ

همه ی کسانی که سلامت عمومی کاملی دارند و پوست های تیره ای ندارند می توانند از دستگاه کیو سوئیچ استفاده کنند.حال چگونگی کار با دستگاه کیوسوئیچ را با هم بررسی میکنیم:

قبل از انجام دادن لیزر با کیوسوئیچ باید در معرض افتاب قرار نگیرید.و بعد از انجام لیزر با دستگاه کیوسوئیچ میتوانید زندگی و کار های روز مره ی خود را داشته باشید و نیاز به هیچ استراحت و یا قرنطینه ای ندارد در اوایل  درمان قسمت هایی را که در معرض دستگاه کیوسوئیچ قرار میگیرند کمی متورم و کبودی های در حد خفیف در صورت ایجاد می شود.

حدودا تا یک هفته رنگدانه های پوست به ارامی از بین می روند.برای حذف و مابود کردن لک های پوستی کوچک رنگدانه ای چند ثانیه لازم است و برای از میان بردن همه ی لک های پوست صورت حدود ۳۰ دقیقه زمان میخواهد.

تعداد جلساتی که شما باید مراجعه کنید هم به لک های پوستی شما بستگی دارد به این شکل که لکه ی کوچک نیاز به ۳ جلسه و لکه های بیشتر ۵ الی ۶ جلسه ی درمانی نیاز است.

از دستگاه کیو سوئیچ در چه مواقی می توان استفاده کرد و چه کاربرد هایی دارد؟

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو

کاربردهای دستگاه کیو سوئیچ

ممکن است این در ذهن تمام شما شکل گیرد که پاسخ به ان خالی از لطف نمی باشد،کاربردهای ان از جمله:از بین بردن تاتو و خالکوبی های موجود در صورت و بدن و از بین بردن خال های مادر زادی در بدن و صورت و نابودی لکهای پوستی و لک های قهوه ای،نابودی و حذف خال و کک و مک پوست صورت و پوست بدن می باشد.

بعد از انجام لیزر با دستگاه کیوسوئیچ ۲۰۲۰ التهاب و قرمزی هایی بر روی پوست ایجاد می شود که به مرور بهتر شده و با حالت پوسته پوسته شدن به سمت درمان و بهتر شدن می رود و طول درمان این پوسه کمی طولانی می باشد بنا براین باید صبر و تحمل کافی را پیشه کنید.

البته لازم به ذکر است که بعد از انجام عمل لیزر باید از افتاب دوری کنید تا دوران نقاهت را پشت سر گذارید به دلیل اینکه نور افتاب باعث ایجاد کک و مک و لک بر روی پوست می شود.و البته نکته ای که باید ذکر شود و مورد توجه قرار گیرد این است که اگر نوع پوستی شما به شکلی می است که بعد از زخم گوشت اضافی به وجود می اید از استفاده کردن این لیزر و دستگاه خودداری نمایید.

دستگاه کیو سوئیچ دارای مزایایی از جمله رفع و از بین بردن و درمان لکه های جای جوش و قارچ ناخن و کم خطر بودن ان و از بین بردن خاکوبی و تاتو و … غیره می باشد.امروزه با استفاده از بهترین دستگاه لیزر مانند دستگاه کیو سوئیچ برای از بین بردن تاتو و خالکوبی و یا لک های پوستی هیچ دردی را حس نمیکنید و یا اگر دردی هم داشته باشد به صورت خیلی کم می باشد.

دستگاه کیو سوئیچ باعث سوزش بسیار کمی در ناحیه ی تحت درمان می شود که نیازی به بی حسی نیز ندارد.

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو میتوانید به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه نموده و یا با استفاده از موتور جستجوگر گوگل ادرس و تلفن مراکز فروش دستگاه و یا حتی قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو را می توانید ملاحظه نمایید و به راحتی دسترسی پیدا کنید.

در پایان امیدواریم مطالب ارائه شده درباره قیمت دستگاه کیوسوئیچ تاتو برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

 دستگاه کیوسوئیچ تاتو