قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹

دستگاه لیزر پلاتینیوم

در این مقاله میخواهیم در مورد دستگاه لیزر پلاتینیوم صحبت کنیم و اطلاعاتی درمورد دستگاه و قیمت و کارایی آن به شما بدهیم در ادامه مطلب همراه ما باشید که قرار مطالب جذاب و مفیدی را به شما همراهان خوب عرضه کنیم .

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹

فهرست مطالب

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2019

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم دستگاه های بسیار پیشرفته و با کیفیتی وارد بازار شده است .

همان طور که می دانید یکی از مواردی که امروزه مورد توجه قرار گرفته است و مردم به خصوص خانم ها به آن علاقه مند استفاده از دستگاه لیزر است .

دستگاه لیزر پلاتینیوم ۲۰۱۹

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس دارای TEC سیستم خنک کننده بسیار قوی است که این یک مزیت بسیار مهم است و جز مواردی است که باعث محبوبیت دستگاه شده است که در ادامه در مورد این مزیت بیشتر به شما توضیح می دهیم .

لیزر پلاتینیوم می تواند تمامی نواحی پوست را مورد هدف قرار دهد بدون این که در یا سوختگی ایجاد کند و این مزیت دستگاه پلاتینیوم را نسبت به دیگر دستگاه های قدیمی محبوب تر و پر طرفدار کرده است .

همچنین دستگاه لیزر پلاتینیوم با ترکیب سه طول موج میتواند به صورت هم زمان به عمق بافت های متفاوت رفته و فولیکول مو را مورد هدف قرار دهد .

دستگاه لیزر پلاتینیوم از طول موج های مختلف استفاده می کند و  می تواند برای پوست های گندمی و روشن و هم برای آقایان و خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد .

طول موج های دستگاه لیزر پلاتینیوم شامل :

 • الکس
 • دایود
 • ان دی یگ
مطالب تصادفی :  دستگاه لیزر الکساندرایت۲۰۲۱

این سه نوع طول موج بسیار در حذف مو های ناخواسته موثر است و فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهند که توضیحی کوتاه در مورد هر کدام از طول موج ها را برایتان آوردیم .

طول موج الکس :

طول موج الکس ۷۵۵nm است که انرژی بیشتری را از کروموفور ملانین انجام می دهد و بیشتر برای موهای نازک ایده آل است و در سزح بیشتری نفوذ دارد و اکثرا برای مو های سطحی مثل ابرو ولب  به کار برده می شود .

طول موج دایود :

طول موج دایود ۸۰۸nm   است نفوذ عمیق آن در فولیکول مو با قدرت بسیار بالا است و با تکرار بالا درمان را سریع تر انجام می دهد و چون نفوذ عمیقی دارد  برای پا و گونه ها و ریش به کار برده می شود .

طول موج ان دی یگ :

طول موج ان دی یگ ۱۰۴۶ nm  است در این طول موج جذب ملانین کاهش پیدا می کند و بیشتر به حالت مترکز تر برای مو های تیره است و در واقع عمیق ترین نفوذ را در فولیکول مو دارد و برای مو های عمیق تر مثل بازو و شکم پوست سر به کار برده می شود .

 مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم

 1. از بین بردن مو های نا خواسته بدن هم تیره و هم روشن
 2. سه طول موج هم زمان
 3. سه کاربرد در یک دستگاه
 4. بدون هیچ دردی
 5. حس ماساژ دست می دهد
 6. مناسب انواع پوست
 7. مورد استفاده برای مو های نازک و ضخیم
 8. ایمنی بالا
 9. دوره نقاهت ندارد
 10. برای تمامی نواحی بدن حتی قسمت ها یی که خیلی دسترسی ندارد
 11. صفحه نمایش لمسی
 12. بدون مواد مصرفی
 13. درمان سریع و آرام
 14. سیستم خمک کننده
 15. چیلر داخلی
 16. کولینگ قوی
مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر بدن حرفه ای

یکی از مواردی که با عث شده مردم کمی از لیزر ترس داشته باشند سوختگی بعد از آن است که احتمالا در دور و اطراف خود مشاهده کرده اید که بعضی ها بعد  لیزر پوستشان قرمز می شود و حتی گاهی دچار سوختگی می شوند .

ما می میخواهیم این مژده را به شما بدهیم که دستگاه لیزر پلاتینیوم این مشکل را حل کرده است این دستگاه با قابلیت سیستم خنک کنندگی به طور مداوم پوست شما را خنک نگه می دارد و نمی گذارد که آسیبی به پوست شما برسد و حتی شما دچار قرمزی و التهاب هم نمی شوید و این یک قابلیت و مزیتی است که بسیار دستگاه را پر طرفدار کرده است .

تعداد جلسات لیزر با دستگاه پلاتینیوم به صورت مشخص و ثابت نیست و بستگی به نوع و پوست و مو دارد زیرا امکان دارد برای مو های نازک تعداد جلسات کمتری نیاز باشد اما در مقابل برای مو های ضخیم تر تعداد جلسات بیشتری احتیاج باشد و آن بعد یک جلسه مشخص می شود.

 لیزر پلاتینیوم پلاس 2019

در ادامه به عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹ میپردازیم.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹

 با توجه به مواردی که  به آن پیش تر اشاره کردیم این دستگاه از مزایای بالایی بر خوردار است و با توجه به این کارایی که دارد طبیعی  است که قیمت بالا تری داشته باشد اما در مقایسه با دستگاه ها ی دیگر قیمت به صرقه تری دارد .

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹ را با توجه به قابلیت و ارزش ها و کارایی و نوع آن مشخص می کنند .

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۲۱

برای مثال اگر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس دارای چیلر و هند پیس باشد قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹ افزایش پیدا می کند بنابراین تعیین قیمت دستگاه به کیفیت قطعات و نوع دستگاه لیزر بستگی دارد.

برای خرید دستگاه لیرز سعی کنید حتما به طور دقیق تحقیق کنید تا یک دستگاه با کیفیت با داشتن کارایی بالا و اص خریداری کنید .

اصل بودن دستگاه خیلی شرط است حتما تحقیق کنید و برای خرید به یک مرکز شناخته شده ماجعه کنید و یا گر قصد خرید اینترنتی و آنلانین دارید حتما به یک سایت معتبر بروید .

برای خرید دستگاه دقت داشته باشید که محصول قابلیت ارجاع و بازگشت محصول و همچنین ضمانت و پشتیبانی داشته باشد.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *