در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با موضوع دستگاه خالکوبی پاک کن صحبت کنیم،اما پیش از ان بهتر است تا با مفاهیمی برای درک بهتر موضوع اشنا شویم.بنا براین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا با موضوعات مطرح شده اشنا شود،امیدوایم مقاله ی مورد نظر مفید واقع شود.

ویژگی های دستگاه خالکوبی پاک کن

فهرست مطالب

ویژگی های دستگاه خالکوبی پاک کن

خالکوبی

خالکوبی به عملی گفته می شود که از به وجود امدن یک علامت و یا شکل پاک نشدنی بر سطح پوست و یا وارد کردن رنگ به داخل ان از طریق سوزن و و یا وسایل نوک تیز دیگر را می گویند.

اکثر افراد بعد از انجام دادن خالکوبی پیگیر مرکز و یا شخصی متخصص می باشند که ان شکل و علامت های به خصوص را از بدن خود پاک نمایند.بیشتر خانم هایی که تاتو انجام میدهند بعد از مدتی به دنبال پاک کردن ان هستند و بیشتر دلیلی که بعد از چند وقت خواستار پاک کردن ان می باشند پشیمان شدن از انجام این عمل است.

امار نشان داده که ۷۰ درصد افرادی که خالکوبی میزنند ۱ ساعت بعد پشیمان شده اند.که این پشیمانی عوامل و دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد.

دلیل پشیمانی افراد پس از خالکوبی

اولین دلیل عدم منطبق بودن نتیجه ی نهایی تاتو با علامت و شکل دلخواه و ایده ال فرد و دومین دلیل زمانی اتفاق میفتد که فردی که تاتو زده به رنگ و یا ماده ی تاتو الرژی داشته باشد و بایستی ان رنگ و ماده از پوستش خارج شود.

سومین دلیل که برای اقایان پیش می اید،زمانی است که برای ورود به یک سری نهاد های نظامی و سازمان ها طبق قوانین مجبور به لیزر کردن و از بردن خالکوبی ها می باشد.

برای پاک کردن و از بردن خالکوبی ها شیوه ای متعددی وجود دارد که افراد می تواند انتخاب خود را از میان انها داشته باشند.

روش های استفاده از دستگاه خالکوبی پاک کن

شیوه هایی از جمله،اسکین سازی و جراحی و بریدن ناحیه خالکوبی شده و جراحی کردن ان،از طریق سایش محل خالکوبی،روش سل ابریژن که در این روش از نمک برای تراشیدن محل خالکوبی استفاده می شود،سرما درمانی که همانطور که از اسمش مشخص است به واسطه ی سرما و یا لیزر درمانی که می توان به لیزر لایه بردار مثل اربیوم و لیزر های غیر لایه بردار اشره نمود.

حال سوال پیش می اید که بهترین راه و روش از بین بردن خالکوبی چیست؟

از بین شیوه ها و روش های که در فوق از انها نام برده شد همه شان می توانند جوش گاه های بدی بر جای گذارند و نتیجه ی خوب و مطلوبی از نظر زیبایی و ظاهری برای پوست شما نداشته باشد.به همین دلیل برای انجام عمل پاک نمودن خالکوبی حتما با یک کارشناس و متخصص صحبت کنید و مشورت های لازم را طبق نوع پوستی خود دریافت نمایید.

بعضی شیوه های درمان خانگی هم وجود دارد که باز هم توصیه می شود برای انجام هر عملی و هر اقدامی که قرار است برای از بین بردن خالکوبی خود انجام دهید بایستی با یک متخصص پوست مشورت کنید.که در این شیوه های خانگی از موادی مانند ترکیب نمک و ماست و عسل و یا ترکیب  نمک و ابلیمو استفاده مینمایند.

روشهای خانگی پاک کردن خالکوبی به جای استفاده از دستگاه خالکوبی پاک کن

راه و روش خانگی زیادی برای از بین بردن و پاک کردن خالکوبی وجود دارد که در این مقاله به همین مقدار بسنده میکنیم.راه و روشی که برای پاک کردن و از بین بردن خالکوبی به انها اشاره شد از روش های روز دنیا می باشد و روز به روز هم تکنولوژی و پیشرفت در این حوضه بیشتر می شود .

دستگاه های لیزر زیادی به بازار اماده و مورد استفاده قرار میگیرد ولی با تمام این قضایا پاک کردن تاتو و خالکوبی به  همین راحتی ها هم انجام نمیگیرد و با مشکل رو به رو و البته تقریبا زمان بر هم می باشدو نیاز به درمان مرتب و طولان مدت دارد و بهتر است که بدانید با تمام تکنولوژی های موجود و بهترین دستگاه لیزر و باز هم بعد از از بین بردن خالکوبی اثاری از ان قابل مشاهده می باشد و به طور کامل پاک نمی شود.

ویژگی های دستگاه خالکوبی پاک کن

حال بعد از بررسی مطالبی در رابطه با خالکوبی و روش های پاک کردن ان بهتر است با چند برند و مدل مدستگاه خالکوبی پاک کن هم اشنا شویم تا اگر روزی نیاز به انتخاب بهترین دستگاه برای پاک کردن خالکوبی خود داشتیم اگاهانه گزینه های خوب و مطلوب را انتخاب کنیم.

اولین برندی که ان را بررسی میکنیم برند کیو سوئیچ است که این برند نور را به استفاده از امواج کوتاه و قوی به صورت متمرکز بر روی پوست ساطع می کند و با ورود با قدرت به پوست باعق از بین برفتن رنگدانه های تاتو و خالکوبی میشود.

و برند بعدی دستگاه پیکو سکند است که این دستگاه از جدید ترین و به روز ترین دستگاه های حال حاضر در ایین زمینه می باشد که سرعتی ترین روش غیر تهاجمی برای از بین بردن تاتو ها به حساب می اید.

دستگاه hoyacombiomedlite از سری برندهایی می باشد که جزو پرکاربرد ترین های روز در این حوضه است و اسست دستگاه در خانواده ی دستگاه های کیو سوئیچ است.

حال امروزه با وجود مراکزی مانند تراب طب ،برای از بین بردن تاتو و خالکوبی هایتان نیازی نیست که متحمل درد و سختی بشوید با وجود دستگاه ها و روش های تکنولوژی که وجود دارد به راحتی می توانید از شر خالکوبی های خود راحت شوید . البته لازم به ذکر است که تا به حال هیچ شیوه ای به وجود نیامده تا بتواند خالکوبی های شما را به به کلی حذف و نابود کند .

 خالکوبی پاک کن