دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم : در این بخش می خواهیم توضیحاتی در مورد دستگاه لیزر تیتانیوم بدهیم و نحوه عملکر آن را توضیح دهیم در ادامه همراه ما باشید.

یکی از روش های جدید و نو که بسیار موثر برای حذف موهای نخواسته است و بسیار آسان و راحت و بی دردسر است و موهای اضافه را کاهش می دهد .

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی پرکارد ترین روش های لیزر در کل دنیا است و روش خاصی است و مانند روش های دیگر لیزر نیست.

این دستگاه دارای فناوری سه بعدی است و سه طول موج را با هم ترکیب می کند و هم زمان تمامی عمق بافت و ساختار های پیاز مو را هدف قرار می دهد.

دستگاه لیزر تیتانیومدستگاه تیتانیوم پوشش درمانی طولانی تری دارد و راحتی بیشتری دارد و بهترین نتیجه را در حذف مو های ناخواسته است.

دستگاه لیزر تیتانیوم یک دارایی با ارزشمند و فوق العاده برای هر جایی که به مشتریان خود خدمات لیزر می دهد.

عملکرد دستگاه تیتانیوم

حذف مو های سر که بسیار آسان است بیمار با یک عینک محافظ بر روی تخت دراز می کشد و پزشک یک لایه ژل سرد و شفاف بر روی سر مشتری می ریزد تا دستگاه به راحتی حرکت کند و انبوهی ازانرژی در این صورت وارد سر می شود.

در این زمان کم کم دستگاه فولیکول های مو را گرم می کند اما دستگاه پوست شما را خنک نگه می دارد و این به معنی است که دستگاه قابلیت خنک کنندگی دارد.

اینکه پوست گرم می شود به هیچ عنوان باعث اذیت شما نمی شود و بسیار ایمن و راحت است اما باید نکات ایمنی به درستی رعایت شود.

نحوه کارایی دستگاه کاملا بستگی به این دارد که هدف شما کدام قسمت از بدن است و با توجه به اینکه لیزر برای کدام نواحی بدن است می توان تعیین کرد که به چند جلسه احتیاج است.

دستگاه لیزر تیتانیوماین دستگاه یکی از روش های پر سرعت است و در زمان کوتاه نتیجه بسیار مطلوبی دارد.

در واقع این موضوع را باید بدانید که بعد از استفاده پوست کمی قرمز می شود که این موضوع نگران کننده نیست و بعد گذشت زمان کوتاهی از بین می رود و بعد از لیزر حتما نکات مراقبتی را انجام دهید تا خیال خودتان راحت تر باشد.

دستگاه تیتانیوم روشی تقریبا بی درد است و از آسیب به بافت جلوگیری می کند و تنها فولیکول مو را هدف قرار می دهد.

یک قابلیتی که دستگاه لیزر تیتانیوم دارد این است که در کل زمان استفاده پوست را خنک می کند و حرارت دستگاه را کنترل می کند و نمی گذارد که آسیبی به پوست وارد شود و کسانی که از دستگاه استفاده می کنند می توانند یک تجربه راحت و بدون درد را تجربه کنند.

دستگاه تیتانیوم برخلاف دستگاه های دیگر در تمام طول سال برای انوع پوست ها قابل استفاده است و حتی مو پوست های برنزه را به طور کامل از بین می برد.

بعد از اینکه جلسات لیزر به پایان می رسد مو های نا خواسته ۸۰% کاهش پیدا می کند و به صورت مرحله ای رشد میکند و این به دلیل است که لیزر در آن زمان مو هایی را مورد هدف قرار داده که در حال رشد بودند و لیزر مو هایی که بعدا قرار است رشد کند را مورد هدف قرار نمی دهد و رشد بعضی مو ها بعد لیزر به دلیل همین اتفاق است.

هیچ دستگاه لیزری نیست که موهای بدن را به طور کامل از بین ببرد و همواره بعضی از فولیکول های مو مورد هدف قرار نمی گیرند.

اینکه چند جلسه نیاز است بستگی به افراد و نوع پوست و منطقه مورد هدف بدن قرار دارد برای مثال اگر شما فردی با موهای ضخیم هستید ب تعداد جلسات بیشتری نیاز دارید.

هزینه خرید دستگاه تیتانیوم بستگی به تکنولوژی و پشتیبانی و جنس آن بستگی دارد و با توجه به این ها قیمت دستگاه متفاوت است.

دستگاه تیتانیوم همواره یکی پر فروش ترین دستگاه های لیزر بوده است که ویژگی های منحصر به فرد خاص خودش را دارد .

ویژگی دستگاه لیزر تیتانیوم

 1. عدم استفاده از مواد مصرفی
 2. عملکرد ۲۴ ساعته
 3. صفحه نمایش ۱۵ اینچی
 4. کاهش درد
 5. کولینگ قوی
 6. قدرت نفوذ
 7. جذب بالا
 8. فلیتر های آب
 9. پمپ آب ایتالیایی
 10. خروجی بسیار بالا
 11. درمان بسیار بالا
 12. گارانتی
 13. قیمت مناسب
 14. دو فیلتر
 15. دو کانکتور
 16. داری ماژول طلایی

و چند ویژگی دیگر که پیش تر به آن اشاره کردیم.

یکی از مشکلاتی که دستگاه های لیزر دارند این است که سیستم خنک کنندگی ضعیفی دارند و عموما باعث قرمزی و پوست و حتی گاهی باعث سوختن پوست بیمار می شود که این امر خوشایندی برای مشتری نیست و این دلیلی است که اکثر افراد از لیزر می ترسند و سمت آن نمی روند.

بنابراین دستگاهی که دارای قابلیت سرد کنندگی باشد و باعث سوختگی پوست نشود و بعد لیزر پوست را قرمز نکند روشی است که اکثر افراد سمت آن می روند و طرفدار پیدا می کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم از آن دسته دستگاهانی است که این قابلیت را دارد و این یکی از دلایل محبوبیت دستگاه است.

نکته آخر اینکه حتما هنگام خرید دستگاه تحقیق کنید تا دستگاه غیر اصل را به جای دستگاه اصل خریداری نکنید و حتما از جای معتبر خرید کنید زیرا دستگاه خوب دارای کیفیت بالاتری است و خدمات پس فروش آن هم نشانه یک خرید ارزشمند است و اگر دستگاه قابلیت ارجاع داشته باشد بسیار عالی است زیرا در صورت اشکال می توانید آن را تعویض کنید.دستگاه لیزر تیتانیوم