ما در این مطلب می خواهیم شمارا با انواع قیمت دستگاه تیتانیوم آشنا کنیم اما قبل آن برای درک بهتر این مطلب اطلاعات کافی درباره ی دستگاه تیتانیوم و کاربرد هایی که  دارد و انواع مزایای آن برای شما صبحت می کنیم . لطفا برای دریافت اطلاعات مفید در ادامه با ما همراه باشید.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه تیتانیوم

فهرست مطالب

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه تیتانیوم

معرفی دستگاه تیتانیوم:

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از پیشرفته ترین نوع دستگاه برای از بین بردن موهای زاۀد می باشد که دارای سه طول موج است و هر کدام از طول موج ها با توجه با قابلیت هایی که دارند برای نوعی از پوست استفاده می شوند .

امروزه با توجه به تکنولوژی و فناوری های پیشرفته ای که وجود دارد انواعی از دستگاه ها تولید شده اند اما اگر که به دنبال روشی راحت  و ایمن و بدون درد هستید بی شک دستگاه لیزر تیتانیوم موثر ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن ۲۰۲۱ می باشد.قبل از آنکه عمل لیزر را انجام دهید رفتن به پزشک را فراموش نکنید و با مشورت پزشک این عمل را انجام دهید.

چون بسته به نوع پوست طول موجی که از آن استفاده می کنند متغییر می باشد.بعضی افراد فکر میکنند که این دستگاه برای بدن بسیار مضر است و باعث سرطان می شود اما هیچ گونه اثباتی برای این امر وجود ندارد و اشعه لیزر به لایه ی عمیق پوست نمی رسد و فاصله ی زیادی با اندام های داخلی بدن دارد و هیچ گونه آسیبی به اندام های داخلی بدن وارد نمی شود به همین دلیل شما می توانید بدون هیچ نگرانی و استرسی از این دستگاه استفاده کرده و برای مدتی طولانی از شر موهای زاۀد خود خلاص شوید.

روش حذف مو با این دستگاه بسیار ساده و راحت می باشد که ما این مراحل را برای شما شرح می دهیم : قبل از آنکه این عمل را انجام دهید ابتدا به پزشک رفته و بعد از بررسی های لازم و آگاهی از نوع پوست خود به کیلینیک زیبایی می روید.

در ابتدا  یک لایه نازک از ماده ای ژله ای که سرد و شفاف است بر روی ناحیه ای که قرار است لیزر انجام شود می زنند و سپس متخصص لیزر سر لیزر را به صورت دورانی بر روی آن ناحیه قرار داده و انرژی زیادی را به درون پوست وارد می کند در آن هنگام نوک دستگاه بر روی پوست شما باعث خنک شدن آن می شود.

و به تدریج باعث ضعیف شدن فولیکول های مو می شود و به طوری که بعد از چند جلسه فولیکول های مو از بین رفته و برای مدتی بسیار طولانی از شر این موهای زاۀد خلاص می شوید. ممکن اسن به دلیل ویژگی ای که این دستگاه دارد در ابتدا کمی قرمزی و یا خارش و یا تورم را احساس کنید اما بعد از مدتی کوتاه  از بین رفته و پوستی تمیز و صاف را بر شما به وجود می آورد.

این دستگاه از محبوبیت زیادی در میان مردم برخوردار است به دلیل اینکه که  تنها لیزر مورد تایید fbaدر بازار می باشد که می توان از آن هم برای پوست تیره و برنزه و هم از آن برای پوست روشن استفاده کرد . این محصول به هیچ عنوان دچار خرابی نشده و طول عمر بسیار بالایی دارد .

یکی از ویژگی های مهمی که دارد سیستم خنک کننده ی آن است که سبب شده است تا مشتریان بدون هیچ گونه دردی از شر موهای زاۀد خود خلاص شده و ایمنی و راحتی را برای مراجعه کنندگان  فراهم کرده است.با وجود روش های سنتی و دیگر روش ها مانند اپلاسیون که درد های بسیار زیادی را به همراه دارد این روش بهترین عملکرد و کمترین خطر را بر روی پوست دارد.

در ادامه برای آگاهی از قیمت دستگاه تیتانیوم به بررسی برخی از مزایای این دستگاه پرداخته و به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم .

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه تیتانیوم

مزایای دستگاه تیتانیوم

دارای سیستم خنک کننده می باشد که در آن زمانی که فولیکول مو ضعیف شده یا از بین می رود و انرژی گرمایی که به درون پوست وارد می شود این سیستم در آنجا باعث خنک شدن پوست شده و از هرگونه درد و قرمزی جلوگیری می کند.

مناسب بر هر گونه پوستی:  از این دستگاه نه تنها برای پوست های روشن بلکه برای پوست های برنزه و سبزه نیز قابل استفاده می باشد و حتی در تابستان که گرمای هوا بسیار بالا است هم قابل استفاده می باشد . و همانطور قرار گرفتن در مقابل نور خورشید پس از عمل لیزر آسیب کمتری را به پوست وارد می کند.

سرعت بالا در درمان: امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی دستگاه های زیادی به بازارآمدند ولی این دستگاه از نظر سرعت بهتر از دیگر روش ها می باشد و سرعت بالای آن در طول درمان یکی از بهترین ویژگی های این محصول است که در مدت زمان کوتاه و در طی چند جلسه شما می توانید به طور کلی موهای زاۀد خود را از بین ببرید.

قابل استفاده برای تمامی نقاط بدن:  دستگاه هایی هم وجود دارد که بر تمامی بدن مناسب نیستند اما دستگاه لیزر تیتانیوم قابلیت این را دارد که  موهای زاۀد تمامی نقاط بدن شما از جمله: صورت ؛ دست ها ، پاها ، زیر بغل و پشت لب و شکم به خوبی نابود کند.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه تیتاینوم

عواملی مختلفی می توانند بر روی قیمت این دستگاه تاثیرگذار باشند . قیمت دستگاه تیتانیوم با توجه به تکنولوژی بکار رفته و جنس و متریال دستگاه و همچین خدمات گارانتی متفاوت می باشد.همان طور که می دانید قیمت های بازار هر روزه تغییر می کنند به همین دلیل قیمت مشخصی نیز برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم وجود ندارد شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت دستگاه تیتانیوم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه تیتانیوم