ما در این مقاله سعی بر این  داریم تا شما را با لیزر تیتانیوم پلاس آشنا کنیم اما  قبل از آن در نظر داریم تا توضیح مختصری درباره این موضوع را در اختیار شما قرار داده تا درک بهتری و اطلاعات مفیدی از این محصول داشته باشید لطفا در ادامه ی این مطلب مارا همراهی کنید.

ویژگی های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

فهرست مطالب

ویژگی های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

این دستگاه پیشرفته ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد۲۰۲۱ می باشد  که دارای سیستم خنک کننده ی  قوی ای است ک عمل لیزر را بدون درد و سوختگی برای مراجعه کنندگان انجام می دهد . دارای چند طول موج می باشد .

امروزه با توجه به تکنولوژی و فناوری های پیشرفته ای که وجود دارد دستگاه هایی زیادی تولید کرده و به بازار عرضه کرده اند یکی از بهترین دستگاه ها همین دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس می باشد که ایمنی و راحتی را برای مراجعه کنندگان فراهم کرده است. لیزر تیتانیوم دارای مزایا و کاربرد های زیادی می باشد و برای انواعی از پوست ها مناسب است .

یعنی هم پوست روشن و هم تیره می توانند از این لیزر استفاده کنند و هیچ آسیبی به پوستشان وارد نشود.  بنابراین همه  ی افراد می توانند بدون نگرانی و با خیالی آسوده از شر موهای زاۀد خود خلاص شده و پوستی نرم و صاف داشته باشند .

امروزه روش  های زیادی  وجود دارد که عمل از بین برنده موهای زاۀد را انجام می دهند مانند اپلاسیون که با درد بسیار زیادی همراه است و عوارض هایی بسیاری نیز به دنیال دارد اما عمل لیزر روشی است راحت و هیچ گونه عوارضی هم ندارد و حتی عوارض کم آن نیز در مدت کوتاهی از بین رفته و پوستی نرم و صاف به شما تحویل می دهد.

این لیزر هر کدام از نواحی بدن که دارای موی زاۀد می باشد را مورد هدف قرار داده و به فولیکول های آن نفوذ کرده و موهای زاۀد را از بین می برد.دستگاه تیتانیوم پلاس به دلیل دارا بودن فرکانس بالا وسه طول موج ۷۵۵،۱۰۶۴،۸۱۰ نانومتر سرعت بالایی دارد و به سرعت موهای زاۀد بدن را از بین می برد .

به همین دلیل این است که سرعت درمان این لیزر نسبت به دیگر روش ها بیشتر است . و فقط چند جلسه کافی است تا برای مدت طولانی  از شر موهای زاۀد بدن خلاص شوید.

این لیزر دارای دو هندپیس قدرتمند می باشد و به همین دلیل می توان از آن برای نواحی حساس استفاده کرد مانند  لاله های ظریف گوش که نواحی حساس بدن هستند که با دستگاه هایی که دارای یک هندپیس هستند این امکان وجود ندارد.

دارای چند مزیت می باشد که چند نمونه از آنها را برای شما شرح می دهیم :

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

مناسب برای تمامی پوستها می باشد:

به دلیل اینکه دارای چند طول موج می باشد و هر کدام از موج ها برای یک کار مناسب است این لیزر مناسب تمامی پوستنها مانند پوست تیره و روشن امکان پذیر می باشد. انجام لیزر  با این روش هم برای خانم ها و هم برای آقایون با کیفیت بالا ممکن است و می توانند با این روش و با اطمینان کامل پوستی تمیز و نرم داشته باشند .

از بین برنده ی کامل فولیکول های مو :

برخی  از دستگاه های لیزر وجود دارند که این عمل در آنها امکان پذیر نمی باشد و نمی توانند کامل فولیکول های مو را از بین ببرند اما این دستگاه پیشرفته قابلیت این را دارد که به طور کامل فولیکول های مو را از بین ببرد و مراجعه کنندگان بیشترین تاثیر را در این هنگام می بینند .

قابل استفاده برای تمامی نقاط بدن:

دستگاه لیزر تیتانیوم بر تمامی نواحی بدن مانند صورت ، شکم ، دست ها ، پاها و زیر بغل قابل استفاده می باشد . لیزر صورت با این دستگاه به دلیل سرعت بالایی که دارد با اولین جلسه بدون هیچ گونه دردی انچام می گیرد . و در بقیه نواحی بدن نیز موهای زاۀد را به خوبی از ریشه نابود می کند و دیگر خبری از موهای زاۀد وجود ندارد.

بدون درد و سوختگی :

دستگاه تیتانیوم به دلیل داشتن قطعات خنک کننده در هنگام در مان و پس از آن هیچ دردی ندارد . بنابراین مناسب ترین و بهترین گزینهمی باشد برای افرادی که پوست حساسی دارند و یا نگران درد و سوختگی آن هستند . شما با لیزر تیتانیوم بدون نگرانی و استرس می توانید بهترین و صاف ترین پوست را داشته باشید .

طول عمر بالای آن:

دستگاه های لیزر نیز مانند محصولات دیگر دارای ماندگاری های متفاوتی هستند لیزر تیتانیوم پلاس درمقایسه با دستگاه های مشابه خود از طول عمر بسیار بالایی برخور دار است .

ویژگی های دستگاه لیزر

همانطور که گفتیم دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای طول موج هایی می باشد که برای شما آنها را شرح می دهیم :

طول وج های به کار رفته در دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

طول موح الکس:

طول موج الکساندرایت جذب انرژی بسیار قوی ای دارد و برای موهای کم رنگ و روشن بسیار ایده آل و مناسب است این نوع از طول موج برای موهای سطحی بسیار موثر می باشد و با نفوذ سطحی فولیکول های سطحی مو را تحت تاثیر قرار داده و موهای زاۀد را از بین می برد.

طول موج دایود:

این طول موج یک طول موج کلاسیک برای حذف موهای زاۀد می باشد . و با نفوذ عمیق در پوست و با هدف قرار دادن پیاز مو و فولیکول هایی که در نواحی عمیق وجود دارند باعث از بین رفتن موهای زاۀد می شود.

طول موج ان دی یاگ :

این طول موج برای انواع پوست تیره بسیار ایده آل می باشد و به دلیل جذب کمتر ملانین منجر به حذف موثر و نتایج بهتر می شود. و این نوع از طول موج عمیق ترین نفوذ را در فولیکول مو ایجاد می کند. و برای نواحی ای مانند پوست سر و زیر بغل بسیار مناسب است.

بنابراین اگر که جزو آن  دسته از افراد هستید که با امتحان چندین دستگاه لیزر هنوز بهترین نتیجه را دریافت نکردید دستگاه تیتانیوم به عنوان بهترین دستگاه لیزر به شما برای حل این مشکل کمک خواهد کرد و یک روش تضمینی و مطمۀن برای رفع موهای زاۀد می باشد.

دستگاه تیتانیوم