لیزر تیتانیوم چیست؟

لیزر تیتانیوم چیست؟

لیزر تیتانیوم چیست؟

فهرست مطالب

لیزر تیتانیوم چیست؟ لیزر موهای زائد تیتانیوم دستگاهی برای از بین بردن موهای زائد بدن است که با فناوری خنک کنندگی خود لیزر درمانی را برای بیمار بسیار آسان می کند. این دستگاه می تواند تارهای مو را با تیراندازی طول موج لیزری به طور همزمان هدف قرار دهد. این دستگاه همچنین دارای فناوری خنک کننده است که از گرم شدن بیش از حد پوست و آسیب رساندن به آن جلوگیری می کند. ویژگی های پیشرفته این دستگاه درمان را برای مراجعین و بیماران با هر نوع پوست و رنگی ایمن و بدون عارضه می کند.#لیزر تیتانیوم چیست؟

لیزر تیتانیوم چیست؟همه چیز درباره دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه بسیار مؤثر رفع موهای زائد است که با ویژگی‌های ارتقا یافته برای درمان سریع‌تر، ایمن‌تر و در دسترس‌تر مجهز شده است. این دستگاه برای گونه های مختلف پوست بسیار مناسب است.#لیزر تیتانیوم چیست؟

نحوه کار کردن این دستگاه به چه صورت می باشد؟

این دستگاه از تکنولوژی مخصوصی استفاده می کند و به طور کارساز موهای زائد را درمان می کند. تکنولوژی مخصوصی که در این دستگاه به کارگیری شده است دارای ۳ نوع امواج گوناگون می باشد/ الکس ۷۵۵ متر سرعت ۸۱۰ نانومتر و YAG 1064 نانومتر. این طول موج ها می توانند به عمق های مختلف پوست برسند و سایر ساختارهای آناتومیکی را از بین ببرد.#لیزر تیتانیوم چیست؟

این لیزر با ساز و برگ به تکنولوژی منحصر به فردی است که به aplikator دستور می دهد تا به مقدار زیاد  از محل تحت عمل رد شود  و مو های اضافی از نابود کند. سیستم این دستگاه  خصوصیت منحصر به فردی دارد که شتاب انجام دادن کار را زیاد میکند د و آسایش و آرامش برای مراجعه کننده فراهم میکند. این لیزر صفحه نمایشی دارد که تنظیمات آن پیش از درمان برای همه ی بیماران تایین شده است.

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر بدن حرفه ای

لیزر تیتانیوم چیست؟اس اچ آر

دستگاه لیزر پلاتینیوم و اس اچ آر برای از بین بردن موهای زائد وقتی پالس های کوتاه لیزر را با سرعت بالا حرکت می دهد به تدریج پوست را گرم می کند. فناوری در حال حرکت این لیزر به  aplikator دستور می دهد تا به مقدار زیاد  از محل تحت عمل رد شود  و مو های اضافی از نابود کند..#لیزر تیتانیوم چیست؟

تکنولوژی خنک کننده در این دستگاه

تکنولوژی خنک کننده  تضمین می کند که پوست برای درمان بدون وقفه و بدون درد آرامش و راحتی دارد. این فناوری دائماً ناحیه تحت درمان را هدف قرار می دهد و فرد احساس خنکی می کند و از آسیب و ناراحتی پوست جلوگیری می کند.

کانکتور دوتایی

دستگاه لیزر تیتانیوم دارای یک اتصال دوگانه است که به فرد اجازه می دهد از دو اپلیکاتور به طور همزمان استفاده کند. این کانکتور دوگانه می تواند به کاربران کمک کند تا در طول درمان لیزری به تنظیمات مختلف دسترسی پیدا کرده و آن ها را تغییر دهند و درمان ها را سریع تر و ایمن تر کند.

لیزر تیتانیوم چیست؟مزایای لیزر تیتانیوم

یکی از مزایای دستگاه لیزر دایود و تیتانیوم این است که به فرد این امکان را می دهد که موهای زائد را برای هر نوع پوست و رنگی به طور دائم از بین ببرد و از شر آن خلاص شود. این دستگاه موهای زائد سه طول موج مختلف را ارائه می دهد که می تواند به چندین لایه پوست برسد. در ادامه به برخی از مزایای این دستگاه اشاره می شود.#لیزر تیتانیوم چیست؟

  1. پوست صاف بدون مو
  2. درمان های راحت و بدون درد
  3. مناسب برای انواع پوست و رنگ بدن
  4. درمان سریع و ایمن
مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2019

کاربرد این دستگاه لیزر

این دستگاه لیزر  انواع روش های جدید را برای سرعت و راحتی مشتری برای از بین بردن موهای زائد ارائه می دهد.مشتریان می توانند از پوستی عاری از موهای زائد  و بدون درد  لذت ببرند. این دستگاه دارای ویژگی های بسیاری است که برای راحتی بیمار در طول درمان طراحی شده است. این روش ها به اندازه کافی ایمن هستند که می توان در نواحی حساس مانند صورت انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *