شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

بهترین دستگاه لیزر مو های زائد2021

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

فهرست مطالب

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ : این دستگاه محصول سال ۲۰۲۱ می باشد در همین سالی که ساخته شده و به بازار عرضه شد مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود به دلیل کیفیت و کارای بالای خود جلب کرد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم علاوه بر قابلیت های دستگاه لیزر platiniom، استفاده همزمان و سه بعدی از موثرترین طول موج ها برای از بین بردن و متلاش کردن مو های اضافی (۳  موج ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴ نانومتر) را نیز به فناوری QuattroTM مجهز کرده است. و دارای شعاع نقطه ای برجسته است. مساحت بزرگی از ۶۰۰ تا ۹۰۰ cm را ساپورت می کند. این امر طول درمان را تا ۴۰ درصد کاهش می دهد.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

با خرید دستگاه لیزر تیتانیومی و دارا بودن فناوری In-Motion می توان موهای زائد را به طور موثر و ایمن بر روی ناحیه وسیع پوست لیزر کرد. این عامل به همراه سیستم خنک کننده ICE Plus  در این محصول و راء س اپلیکاتور یاقوت کبود، لیزر تیتانیوم را تا حد امکان ایمن کرده و عوارض و درد حاصل از آن را به حداقل می رساند.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم 2021دستگاه لیزر platiniom

همانند دستگاه titaniom ترکیب سه طول موج موثر برای رفع موهای زائد (لیزرهای الکس، دایود، و Nd: Yag) در این محصول، فرآیند از بین بردن موهای زائد در تمام اقشار پوست را تسهیل می کند و لیزر پلاتین را به یکی از ایمن ترین ها تبدیل می کند.

حتی پوست های سبزه را تغییر می دهند.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱
فناوری In-Motion در لیزر پلاتینیوم با اعمال انرژی به صورت یکنواخت بر روی تمام سطح پوست، باعث افزایش سرعت عمل و افزایش رضایت بیماران از روند درمان می شود. با خرید لیزر platiniom به دلیل افزایش تدریجی دمای پوست، میزان درد و خطر سوختگی با این روش به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

مطالب تصادفی :  آموزش کار با دستگاه لیزر تیتانیوم

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم 2021دستگاه لیزر Kyoswitch

همانطور که از نام آن مشخص است، فناوری پیشرفته Kyoswitch به کار رفته در این لیزر به کاربران اجازه می دهد تا از دو طول موج ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر به طور همزمان استفاده کنند. کاربرد پالس های لیزر قدرتمند در این دستگاه مختصر است. این در محدوده ۶ نانوثانیه است که سرعت عملکرد و ایمنی سوئیچ لیزر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اثرات درمانی این محصول در دراز مدت قابل مشاهده خواهد بود.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱
بنابراین اگر می خواهید از امکانات دستگاه لیزر پیشرفته با قابلیت پاک کردن تاتو و تاتو و جوانسازی پوست بهره ببرید، خرید سوئیچ لیزر را به شما پیشنهاد می کنیم. این دستگاه با تحریک کلاژن سازی و تاثیر مستقیم بر رنگدانه های پوست، عیوب پوستی را بدون هیچ گونه عارضه شدید درمان می کند.

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم 2021دستگاه لیزر alex diod

دستگاه alex diod مناسب برای انواع پوست های روشن و سبز است زیرا مجهز به دو طول موج دایود ۸۰۸ و الکساندرایت ۷۶۰ نانومتر می باشد. دیود با طول موج بلند با انرژی و قدرت نفوذ بالا توسط رنگدانه های سطحی پوست منحرف نمی شود و مستقیماً به داخل پوست نفوذ می کند. در نتیجه بهترین گزینه برای درمان پوست های برنزه و سبز رنگ است.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

سیستم خنک کننده قوی به کار رفته در این دستگاه با اعمال سرما بر روی سطح پوست باعث کاهش درد و جلوگیری از سوختگی بافت های اطراف می شود.
alex diod علاوه بر کاربردهای منحصر به فرد خود در زمینه معمول زیبایی و رفع موهای زائد، اثربخشی خود را در درمان بسیاری از ضایعات عروقی مانند تلانژکتازی صورت، همانژیوم مویرگی، لکه های پورت وین و رگ های عنکبوتی به اثبات رسانده است. تولید کلاژن یکی از پیشرفته ترین محصولات در زیبایی و جوانسازی پوست است.#شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱

مطالب تصادفی :  انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *