دستگاه لیزر فانتوم

دستگاه لیزر

در این بخش از مجموعه مقالات ارائه شده توسط شرکت تراب طب می خواهیم توضیحاتی در مورد دستگاه لیزر فانتوم بدهیم که بسیار جالب و خواندنی است ، کسانی که حیوان خانگی به خصوص گربه دارند همراه ما باشند که در ادامه که مطالب جالبی را برایتان آماده کردیم و میخواهیم یک محصول شگفت انگیز را به شما معرفی کنیم .

بهترین دستگاه لیزر فانتوم

فهرست مطالب

بهترین دستگاه لیزر فانتوم

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در واقع دستگاه لیزر فانتوم یک نوع اسباب بازی برای گربه ها است .

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه هایی ساخته می شود که در گذشته ها خیلی قابل باور نبوده است و کار انسان را در واقع بسیار آسان کرده است.

دستگاه لیزر فانتوم دستگاهی است که برای حیوان های خانگی طراحی شده است و قصد و هدف دستگاه سرگرم کردن حیوان در خانه است که بسیار موثر و جالب است اگر می خواهید بیشتر در مورد دستگاه لیزر فانتوم بدانید مطالب بعدی را مطالعه کنید .

دستگاه لیرز فانتوم در اصل یک اسباب بازی است ولی یک اسباب بازی که  برای حیوان ها خانگی به کار برده می شود که نحوه کار آن خیلی جالب و فوق العاده و حیوان شما را بعد از دیدن دستگاه به وجد می آورد.

لیزر فانتوم یک وسیله ای است که گربه را بسیار زیاد به هیجان  می اندازد ، احتمالا افرادی که گربه دارند این موضوع را می دانند که گربه ها عاشق بازی هستند و هر لحظه دنبال چیزی هستند تا با آن بازی کنند و سر خودشان را گرم کنند .

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2019

اسباب بازی لیزر فانتوم

این وسیله دستگاهی است برای سرگرم کردن گربه و وسیله ای است برای تحرک این حیوان خانگی  و باعث تحریک و ارضا حس غریزی گربه برای شکار استفاده می شود که در واقع یک هیجان فوق العاده را به گربه شما می دهد که هرگز در برابر آن مقاومت نخواهد کرد .

دستگاه لیزر فانتوم سه نور مختلف دارد که به سه حالت حرکت میکند می توانید خیلی سریع جهت حرکت نور را عوض کنید و یا امکان چرخش سریع و یا تصادفی را فعال کنید تا برای گربه تان جالب و تکراری نباشد تا گربه را خسته کند .

دستگاه لیرز فانتوم دارای پایه ی ضد لغزش است و این کمک می کند تا در جای خود ثابت بماند و با یک تکان کوچک نیوفتد.

دستگاه لیزر فانتوم ایمنی بسیار بالایی دارد و آسیبی را به گربه نمی رساند و این را با اطمینان می گوییم که جای نگرانی نیست .

یک قابلیت جالبی که این نوع از دستگاه های لیزر دارد این است که بعد از گذشت ۱۵ دقیقه نور به صورت خودکار خاموش می شود .

طول لیزر ۲۱ و قطر لیزر ۱۰ سانتی متر است .

یک نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که حتما بعد از موفق شدن گربه تان برای شکار ، بازی را متوقف کنید و یک جوری به گربه پاداش موفق شدنش را بدهید زیرا در این صورت دفعه بعدی بسیار مشتاق تر برای بازی کردن با دستگاه لیزر فانتوم است .

این دستگاه با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده است که لحظات شادی رای برای گربه شما فراهم می کند و وسیله ای است که هیچ گاه از خرید آن پیشمان نمی شوید .

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر بدن حرفه ای

مزایا دستگاه لیزر فانتوم

 • ایمنی بالا
 • محکم
 • تحریک تخیل
 • ارضا غریزه شکار
 • سه حالت حرکت نور
 • مواد با کیفیت
 • چرخش سریع
 • چرخش نا منظم
 • چرخش تصادفی
 • خاموش شدن بعد از گذشت ۱۵ دقیقه
 • پایه ضد لغزش

این دستگاه یک ایده جالب و نو و هیجان انگیز است که می توانید در خانه با گربه تان بازی کنید و یک محیط شاد و دوست داشتنی برای گربه فراهم کنید و حسابی سرگرمش کنید.

همچنین شما می توانید این بازی را با چند بازی دیگر ترکیب کنید و یک بازی شیک و جالب و جدید برای حیوان خانگی تان طراحی کنید تا لحظاتی را که حیوان در خانه است به شادی بگذارند.

این محصول بیشتر به  درد کسانی میخورد که حیوان خود را محیط های آپارتمانی نگه می دارند و گربه در واقع هیچ هیجانی را در خانه ندارد شما می توانید با گرفتن این محصول گربه خود را از بی حوصلگی و تنهایی در بیاورید وهیجان آن را بسیار تحریک کنید تا در خانه ماندن خیلی به حیوان فشار نیاورد .

بهترین دستگاه لیزر فانتوم

خرید دستگاه لیرز فانتوم

برای خرید دستگاه لیزر فانتوم دقت داشته باشید که محصولی با کیفیت و اصل را خریداری کنید .

امروزه هستند افراد سود جویی که با تبلیغ محصول اصل و قیمت محصول اصل اما محصول تقلبی را به شما می فروشند که در واقع به هیچ عنوان آن محصول کارایی نداشته و کیفیت محصول اصل را نداشته است .

تاکید می شود که حتما قبل از خرید تحقیق کنید تا یک محصول با کیفیت را خریداری کنید و برا ی خرید به یک فروشگاه شناخته شده بروید و برای خرید آنلاین و اینترنتی هم به سایت هایی مراجعه کنید که معتبر باشند .

مطالب تصادفی :  انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

قبل از خرید محصول سوال کنید تا متوجه شوید که آیا محصول قابلیت ارجاع و بازگشت دارد ، به این دلیل که اگر محصول اشکالی داشت بتوانید آن را برگردانید و یک محصول سالم را تحویل بگیرید .

نکته بعدی این است که محصول حتما باید ضمانت داشته باشد و خدمات پس از فروش هم داشته باشد با وجود این ها یعنی شما یک خرید ارزشمند کرده اید .

برای خرید دستگاه لیزر فانتوم توجه داشته باشید که چه نوعی است و از قطعاتی در آن به کار رفته است بهتر است دستگاه با کیفیت و خوبی را خریداری کنید .

 لیزر فانتوم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *