پاک کردن تاتو در یک جلسه

روشهای پاک کردن تاتو در یک جلسه

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با موضوع پاک کردن تاتو در یک جلسه اشنا شویم.اما پیش از پرداختن به موضوع اصلی برای درک بهتر موضوع به مفاهیمی اشاره می کنیم برای کسب اطلاعات در این زمینه تا انتهای مطالب با ما همراه باشید که قطعا برایتان مفید خواهد بود و ابهامات شما را رفع خواهد کرد

روشهای پاک کردن تاتو در یک جلسه

فهرست مطالب

روشهای پاک کردن تاتو در یک جلسه

پاک کردن تاتو

اگه در زمان های گذشته تاتو و یا خالکوبی انجام داده اید و حال به هر دلیلی تصمیم به پاک کردن تاتوی خود گرفته اید میتوانید از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه ها و ریموور ها استفاده نموده و تاتوی خود را پاک و از بین ببرید که این عمل را می توانید در یک جلسه انجام دهید.

بله تعجب نکنید تنها با یک جلسه، با تکنولوژی های روز دنیا به راحتی پاک کردن تاتو در یک جلسه بدون هیچ درد و خون ریزی صورت می پذیرد . با دستگاه های موجود در بازار مثل روبی و دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۲۱ تاتو و یا خالکوبی خود را حذف کنید.

هر کدام از دستگاه های لیزر موجود طبق نوع و رنگ تاتوی شما انتخاب می شود و به پاک کردن تاتوی شما می پردازد.دستگاه های لیزر با استفاده از اشعه نوری باعث از بین رفتن رنگدانه های تاتو و خالکوبی می شود.و می توانید ان را در یک جلسه از بدن و صورت خود حذف کنید.

شمایی که از این دستگاه ها برای پوست و صورت خود انجام میدهید هیچ نگرانی ای نداشته باشید هیچ ایراد و ضرری برای پوست شما نخواهند داشت.

مطالب تصادفی :  شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

در مرحله ی اول برای پاک کردن تاتو باید مرکزی معتبر و متخصص را انتخاب نمایید و بعد برای انتخاب مناسب دستگاه خال کوبی پاک کن و تاتو شما مواردی مانند سن و رنگ و نوع تاتوی شما بررسی می شود.

در مرحله ی سوم محل تاتو را ضدعفوفی کرده و بی حس میکنند و بعد نوبت چشمان شماست که باید پوشیده شوند تا اشعه های دستگاه لیزر به چشمان شما اسیبی وارد نکنند.

و مرحله ی نهایی پاک کردن تاتو،قرار دادن محل تاتو و خالکوبی تحت اشعه ی دستگاه لیزر مورد نظر است.و در نهایت تاتوی شما در یک جلسه از بین می رود.

پاک کردن تاتو در یک جلسه و با استفاده از لیزر مزایا و خوبی های بسیاری دارد که در ادامه به مواردی از ان اشاره می کنیم:

مزایای پاک کردن تاتو در یک جلسه و با استفاده از لیزر

از جمله،استفاده از بی حسی و و در نتیجه بدون درد بودن ان و بدون خونریزی و برش های عجب محل تاتو و پاک شدن تاتو در یک جلسه،مناسب برای انوع رنگ ها و پوست های مختلف و … غیره می باشد.

کسانی که می توانند تاتو های خود را با لیزر پاک کنند باید چه مشخصه ای داشته باشند؟

تمام کسانی که از سلامتی کامل بر خوردار هستند می توانند تاتو های خود را در یک جلسه پاک کنند.لازم به ذکر است که پاک کردن تاتو علاوه بر مزیت هایی که دارد یک سری عوارض هم به دنبال دارند مانند قرمزی و التهابی که ایجاد میکنند که شما باید با ان کنار بیایید که این صبوری مدت کمی طول میکشد و به زودی به حالت طبیعی خود باز خواهید گشت.

مطالب تصادفی :  دستگاه لیزر کندلا۲۰۲۲

اگر پاک کردن تاتو در یک جلسه به دست افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای در مکانیی غیر بهداشتی و غیر استاندارد انجام گیرد ممکن است که پوست و صورت شما دچار سوختگی و عفونت و تغییر رنگ می شود.

زمانی که قصد ریمو و یا پاک کردن تاتوی خود را دارید نباید کار هایی که در ادامه خواهیم گفت را انجام دهید:از جمله برنزه کردن و اپیلاسیون کردن و لایه برداری پوست،در محل تاتو هیچ ارایشی نداشته باشید،اگر بیماری زمینه ای دارید حتما با پزشک خود مشورت های لازم را داشته باشید،اگر در محل مورد نظر زخم و یا تبخال دارید ان را درمان کنید.

بعد از لیزر محل مورد نظر،پیوند بین رنگدانه ها از هم شکسته و با کمک سیستم ایمنی بدن از پوست شما خارج می شود و این عمل در یک جلسه برای شما اتفاق خواهد افتاد.

روشهای پاک کردن تاتو در یک جلسه

حال شاید سوالی که در ذهنتان شکل گرفته این باشد که بعد از پاک کردن تاتو به واسطه ی لیزر باید ها و نبایدها چیست؟

بایدها و نبایدها بعد از پاک کردن تاتو در یک جلسه

بعد از پاک کردن تاتو نیازی به استراحت در خانه نیست و به راحتی می توانید کار ها و روزمرگی های خود را انجام دهید.ولی باید سعی کنید که بعد از پاک کردن تاتوی خود در معرض نور خورشید نباشید زیرا محل لیزر شده ی شما حساس است و نور خورشید به صورت دو چندان به پوست شما اسیب می رساند.

پاک کردن تاتو در یک جلسه صورت می گیرد و مدت زمانی که طول میکشد به مواردی مثل سن و نوع و رنگ تاتو و خالکوبی شما بستگی دارد.

مطالب تصادفی :  قیمت دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

افراد برای انجام ریمو و پاک کردن تاتوی خود باید در انتخاب سالن و محل ریمو حساسیت زیادی را به خرج دهند تا بعدها به مشکلاتی مثل عفونت و سوختگی دچار نشوند و از کارکنان و مسئولین در سالن اطمینان حاصل کنند که تخصص کافی در این زمینه را دارند و یا خیر که به راحتی با پرس و جویی ساده و دیدن نمونه کار های انها این اعتماد به دست خواهد امد.

و در انتها به مسئله ی قیمت هم بپردازیم که قیمت در پاک کردن تاتو به نوع و رنگ و سن و عمق تاتو و مهارت پزشک و کارشناس شما و دستگاهی که از ان استفاده می شود و  غیره بستگی دارد.بنا بر این اگر اختلاف قیمتی را شاهد بودید این موارد را در نظر بگیرید که قطعا در هزینه کرد شما تاثیر زیادی دارد.

روشهای پاک کردن تاتو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *